يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر عنوان کرد؛
کشف محموله بزرگ مواد مخدر در نیکشهر/سوداگران مرگ با برجاگذاشتن700کیلو تریاک متواری شدند
 
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: در درگیری نیروی انتظامی با سوداگران مرگ، قاچاقچیان مواد مخدر با برجا گذاشتن خودروی تویوتای حامل 700کیلوگرم تریاک از محل متواری شدند.
محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به کشف محموله بزرگ مواد مخدر در نیکشهر، اظهار کرد: روز گذشته در درگیری مسلحانه مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیکشهر با سوداگران مرگ ، کشف ۷۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این درگیری  قاچاقچیان وقتی با حجم آتش ماموران نیروی انتظامی روبه رو شدند با برجا گذاشتن یک دستگاه خودروی وانت تویوتا حامل ۷۰۰ کیلوگرم تریاک از محل متواری شدند.

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با تاکید بر اینکه اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان انجام شده است، بیان کرد:که دستورات قضایی لازم جهت شناسایی متهمین با استقرار پرسنل انتظامی شهرستان در منطقه صادر شده است.

وی ادامه داد: در این درگیری از قاچاقچیان یک قبضه اسلحه کلاشنیکف به همراه چهار تیغه خشاب و ۱۲۰ فشنگ جنگی مربوطه آن کشف و ضبط شد.
وی در پایان با تاکید بر اینکه دستگاه قضا و نیروی انتظامی با سوداگران مرگ به جدیت برخورد می کند، تصریح کرد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه خرید، فروش و جابجایی مواد مخدر از سوی قاچاقچیان این موضوع را به اطلاع دستگاه های امنیتی و انتظامی برسانند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۶۷
مرجع : عصرهامون


ارسال