دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان:
بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه ها 12 محور ارتباطی بسته شد/ از تلفات دام تا قطع تاسیسات ارتباطی در برخی از نقاط
 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه ها 12 محور ارتباطی در استان بسته شد.
عبدالرحمن شهنوازی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه برآورد خسارت ها به طور کامل جمع آوری نشده است، اظهار کرد: تاسیسات مخابراتی قسمتی از شهرستان های مهرستان، قصرقند و شهر بنت و روستاهای اطراف آن بر اثر بارندگی های اخیر قطع شده است که در حال پیگیری و رفع این مشکل با مخابرات استان هستیم.

وی با بیان اینکه بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه ها راه های ارتباطی 12 محور مواصلاتی استان بسته شده است، افزود: تمامی نیروهای خدماتی و امدادی شورای مدیریت بحران سیستان و بلوچستان در حال آماده باش هستند تا در اسرع وقت اقدام به بازگشایی معابر کنند.

به گفته این مسئول، هم اکنون برق در تمامی نقاط شهری استان وصل است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد، همچنین دستور تخلیه 5 روستا صادر شده است.

شهنوازی با بیان اینکه تلفات دام تاکنون در شهرستان خاش گزارش شده اما تعداد آنها برآورد خسارت نشده است، گفت: در تمامی نقاط استان همچون شهرهای زابل، چابهار، زاهدان، نیکشهر، فنوج، قصرقند، خاش و ... که دچار آبگرفتگی شده بودند این معضل نیز حل شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۲۳


ارسال