شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
با فروکش کردن بارندگی ها در سیستان وبلوچستان؛
هفت محور مواصلاتی استان بازگشایی شد
 
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هفت محور مواصلاتی اصلی، فرعی و روستایی در حوزه استحفاظی این اداره کل، بازگشایی شد.
ابراهیم جاوشیری در گفت و گو با عصرهامون، افزود: به دلیل بارش شدید باران و طغیان رودخانه های فصلی، از 12 مسیر مسدود شده در حوزه استحفاظی این اداره کل، هفت مسیر بازگشایی شد.

به گفته وی، مسیرهای مواصلاتی بازگشایی شده شامل قصرقند به نیکشهر، اسپکه به فنوج، دلگان به بزمان، دلگان به ذهکلوت، دلگان به ایرانشهر، نیکشهر به بنت و ایرانشهر به خیرآباد است.

مدیر کل راه و شهرسازی جنوب با تاکید بر این مطلب که تلاش برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده همچنان ادامه دارد، گفت: مسیرهای مسدود شده شامل محورهای مواصلاتی جلگه به چاه اسحاق(ایرانشهر)، چاهان به زرآباد، فنوج به رمشک، ایرانشهر به مهرستان می باشند.

جاوشیری خاطر نشان کرد: افرادی که قصد تردد در مسیرهای حوزه جنوب را دارند، قبل از حرکت از بازبودن مسیر، مطمئن شوند.

علی خانقائی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هم در این خصوص به خبرنگار عصرهامون گفت: در حوزه استحفاظی این اداره کل نیز سه مسیر هیرمند به بی بی دوست و مهرستان به سرباز مسدود است و تردد در سایر محورهای مواصلاتی به صورت عادی در جریان می باشد.

وی گفت: اکیپ های راهداری از ساعت 23 یکشنبه مورخ 25 فروردین در محل حضور دارند و به محض فروکش کردن آب، عملیات بازگشایی محور های مذکور آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۵۳


ارسال