شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان:
سیلاب های اخیر خسارات زیادی به بدنه راه های استان وارد کرد
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان گفت: خسارات زیادی به بدنه راه های روستایی و فرعی استان در جریان سیل وارد آمده که در تلاش برای ترمیم جاده ها در کمترین زمان ممکن هستیم.
به گزارش عصرهامون، آیین تودیع و معارفه معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان صبح امروز در این سازمان برگزار و ایوب کرد به عنوان سرپرست معاونت راهداری منصوب شد و از تلاش‌های مهندس منصور ملاشاهی معاون پیشین تشکر و قدردانی به عمل آمد.

علی خانقائی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این مراسم با اشاره به تلاش های شبانه روزی راهداران استان خصوصا در جریان سیل اخیر در منطقه، افزود: متاسفانه خسارات زیادی به بدنه راه های روستایی و فرعی استان در جریان سیل وارد آمده که تلاش مجموعه همکاران ما در اداره کل راهداری و حمل و نقل استان، برای ترمیم جاده ها در کمترین زمان ممکن در دست اقدام است.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: با وجود خرابی ها و خسارات سیل، نمی توان اثرات مثبت ورود آب خصوصا به منطقه سیستان را که سال ها از خشکسالی رنج برده است، نادیده گرفت و باید برنامه ریزی های آتی به گونه ای باشد تا در عین بهره گیری از مواهب الهی، کمترین آسیب به زیرساخت ها و شبکه راه ها وارد آید.
 

 
خانقائی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن دوران بازنشستگی معاون پیشین اداره کل راهداری، اظهار کرد: منصور ملاشاهی در مدت خدمت پر افتخار خویش در زمینه ارتقاء وضعیت جاده های استان تلاش فراوانی کرده و در تمامی عرصه ها، حضور فعال و مفیدی داشته است.

وی حضور ایوب کرد در سمت معاون راهداری که دارای کارنامه و سوابق درخشانی در عرصه راه و شهرسازی استان است را مایه خرسندی دانست و گفت: امید می رود تجربیات گرانبهای وی سبب اعتلای راهداری استان شود.

در پایان گفتنی است این مراسم، با اهدای لوح سپاس به ملاشاهی از سوی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و دریافت حکم سرپرستی معاونت راهداری توسط مهندس کرد، پایان یافت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۳۷


ارسال