پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر عامل شرکت مخابرات سیستان و بلوچستان از وارد شدن خسارت بیش از یک میلیارد تومانی بارندگی های اخیر بر زیرساخت های ارتباطی در استان خبر داد.
محمود رضایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص خسارت های وارده بر زیرساخت های ارتباطی در استان بر اثر بارندگی های اخیر افزود: در دو ماه اخیر با آغاز سامانه بارشی در استان و همچنین طغیان رودخانه های محلی که منجر به جاری شدن سیلاب در برخی از نقاط استان شد تاکنون یک میلیارد و 249 میلیون و 830 هزار تومان خسارت به تاسیسات مخابراتی وارد شده است.

وی بیان کرد: در اسفند ماه امسال 472 میلیون و 300 هزار تومان خسارت به زیر ساخت های ارتباطی نظیر فیبر هوایی 4 کر هوایی  SM، تخریب کابل زمینی، سوختن رادیو پاسولینک، آنتن رادیو هواوی، آنت رادیو اریکسون، ماژول خورشیدی و مفصل هوایی با دستمزد فیوژن وارد شد که بیشترین هزینه در شهرستان چابهار برآورد شده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان در ادامه به خسارت 777 میلیون و 530 هزار تومانی بارندگی های اخیر در فروردین ماه اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا نیز بیشترین خسارت مربوط به شهرستان چابهار در بخش های فیبر نوری، پرسو الکترونیک با، CUT OUT  ترانس برق می باشد.

به گفته این مسئول، نیکشهر دومین شهر پرخسارت استان در بارندگی های اخیر است که در این راستا نیز به کابل های خاکی، مفصل، فیبر نوری، تیر فلزی، ترانس برق و تیر بتنی آسیب وارده شد.
 
رضایی خاطر نشان کرد: شهرستان خاش، ایرانشهر، زابل و سراوان از دیگر نقاط استان هستند که زیر ساخت های ارتباطی آنان در بارندگی های دو ماهه اخیر دچار خسارت شده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۰۵۲


ارسال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۲/۱۰ ۱۱:۵۰
سارقان سیم های مخابرات هم دردی مضاعف بر خستگی کارکنان مخابرات شده است و از همه مهمتر خسارت زیادی به اموال عمومی وارد کرده