دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: این اقدامات با این هدف انجام می شود که مثل گذشته مردم را از مشکلات بترسانند و برای مذاکره با غرب بهانه جور کنند، مگر در برجام چه چیزی به دست آوردیم که باز هم بخواهیم با غربی ها مذاکره کنیم.
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تاکید بر اینکه موضوع جنگ یک شایعه بی اساس و دروغین است، گفت: این شایعات تنها با هدف ایجاد ترس و اضطراب در کشور منتشر شده و بی تردید از طرف برخی افراد خودفروخته و منافق بیان می شود، چرا که اگر این افراد دارند در پازل دشمن حرکت کرده و اقدام می کنند.

وی افزود: نه آمریکا نه هیچ کشور دیگری جرات حمله به ایران را ندارد، اگر غربی ها جرات چنین اشتباهی را داشتند در این 40ساله یک روز ما را آرام نمی گذاشتند آنان می دانند ایران اسلامی قدرتمند تر از آن است که هر کشوری بخواهد با آن روبه رو شود.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کوبیدن بر طبل توخالی جنگ کار منافقان داخلی است، بیان کرد: این اقدامات با این هدف انجام می شود که مثل گذشته مردم را از مشکلات بترسانند و برای مذاکره با غرب بهانه جور کنند، مگر در برجام چه چیزی به دست آوردیم که باز هم بخواهیم با غربی ها مذاکره کنیم.

وی ادامه داد: درست است که در کشور مشکلاتی داریم و مردم در سختی هستند اما این مشکلات هیچ ربطی به تحریم ها و برجام ندارد بلکه اصل مشکل ما از بی برنامگی مسئولین و اقدامات غلط آنان است.

دهمرده با بیان این مطلب که سرنخ مشکلات امروز را باید در خود کشور جست و جو کرد، اذعان کرد: شاید تحریم ها چند درصدی موجب مشکلات شده باشد اما بی شک بیش از 90درصد تمامی معضلات امروز کشور ناشی از نگاه غلط مسئولین و دیگر مسائلی از این دست است و تا برخی مسئولین داخلی رفتارشان را اصلاح نکنند این مشکلات حل نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر میخواهیم از مشکلات موجود عبور کنیم نباید مردم را از جنگی خیالی بترسانیم، مشکل امروز ما فساد است نه تحریم، برجام و دوستی با غرب برای ما هیچ نفعی نداشته و نخواهد داشت.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در پایان با درخواست از مردم و مسئولین برای عدم توجه به تهدیدات توخالی غرب، تصریح کرد: 40 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد و هر روز نیز بهتر از گذشته این کشور اسلامی در جهان موفقیت کسب کرده و در برابر دشمنان ایستادگی کرده و امروز هم همچون گذشته دشمنان را مایوس خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۶۵۳
مرجع : عصرهامون


ارسال