جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر طی چهار روز 20 برنامه محوری با میزبانی سپاه در سراسر استان برگزار خواهد شد.
سردار پاسدار امان الله گشتاسبی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تاکید بر اینکه یکی از بزرگترین افتخارات نیروهای مسلح ایران آزاد سازی خرمشهر است، گفت: در همین رابطه و برای زنده نگاه داشتن این روز و همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرور آفرین بیت المقدس صبحگاه مشترکی با حضور نیروهای نمونه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج در محل سپاه سلمان استان برگزار شد.

وی افزود: برگزاری اینگونه مراسمات برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره دفاع مقدس و رشادت رزمندگان جان برکف انقلاب اسلامی لازم است تا به جوانان خود بگوییم که اگر می خواهیم همچنان سرافراز باشیم و دشمنان را سرافکنده کنیم باید همچون دوران دفاع مقدس با جان و دل کار کرده و این حماسه های ماندگار را زنده نگاه داریم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هرچه داریم از همین رزمندگان و معمار کبیر انقلاب اسلامی داریم، بیان کرد: تا وقتی در این راه قدم بگذاریم دشمنان نمی توانند خدشه ای به ما و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وارد کنند.

وی با اشاره به برنامه های سوم خرداد در سیستان و بلوچستان، بیان کرد: به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در زاهدان و پنج شهرستان دیگر سیستان و بلوچستان برگزار شده و برنامه های محوری دیگری نیز طی این چهار روز برگزار خواهد شد.

گشتاسبی ادامه داد: سپاه میزبان برنامه های محوری به مناسبت سوم خرداد است که 20 برنامه محوری طی چهار روز در سراسر استان برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۱۵


ارسال