شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵
مدیرکل شیلات سیستان وبلوچستان:
6 ملوان ایرانی اسیر شده در پاکستان آزاد شدند/ 10 ملوان دیگر به زودی به کشور باز می گردند
 
مدیرکل شیلات سیستان وبلوچستان از آزادی 6 ملوان ایرانی که به اتهام ورود به آب های پاکستان توسط نیرو های گارد ساحلی این کشور دستگیر شده بودند، خبر داد.
هدایت اله میرمرادزهی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: 6 ملوان ایرانی که به اتهام ورود به آب های پاکستان توسط نیرو های گارد ساحلی این کشور دستگیر شده بودند، امروز آزاد شدند.

به گفته وی، پس از انجام  تمهیدات لازم برای آزادسازی این ملوانان توسط وزارت امور خارجه و شیلات استان؛ این افراد به زودی به کشور وارد کشور می شوند.

مدیر کل شیلات استان در ادامه از آزادی 10 نفر از ملوانان و صیادانی که سال گذشته توسط  گارد ساحلی پاکستان دستگیر شده بودند خبر داد و افزود: تمهیدات لازم برای آزادی این افراد نیز انجام شده و تا 10 روز آینده به آغوش گرم خانواده باز می گردند.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات به دست آمده مقامات کنسولگری ایران اعلام کردند این ملوانان بعد از آزادی، پاکستان را از طریق پرواز ایران ایر به مقصد تهران ترک کردند.

گفته می شود این چهارمین گروه از ملوانان ایرانی است که طی  2 سال گذشته با تلاش و پیگیری های کنسولگری ایران در شهر کراچی آزاد می‌شوند؛ همچنین پیش از این نیز طی سه مرحله 41 ملوان ایرانی آزاد شده بودند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۳۱


ارسال