دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
کارشناس مسائل سیاسی:
نقش رهبر انقلاب در خنثی سازی فتنه88 محوری بود/در مقابله با فتنه های جدید هوشیار باشیم
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: نقش رهبر انقلاب و سخنان حکیمانه ایشان در خنثی سازی فتنه88 محوری بود.
به گزارش عصرهامون، حامد میرشکاری در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: هیچ حرکتی از سوی دشمن بزرگتر از فتنه سال 88 در کشوراتفاق نخواهد افتاد، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، فتنه هایی در پیش روی کشور وجود دارد، اما بعد از گوشزدها و سخنان ایشان دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در کشور فعال شده و به انجام ماموریت های لازم خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه در سال 88 دشمنان خارجی با تکیه بر دشمنان داخلی، برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقشه کشیده بودند، ادامه داد: دشمن با هدف اختلاف پراکنی، سلب آسایش و آرامش مردم و مهمتر از همه بحث ابطال انتخابات با تفکر تقلب قصد داشت به هدف شوم خود نائل شود که ولایت مداری مردم و سخنان حکیمانه رهبر انقلاب تمام توطئه و فتنه ای که مدنظر داشتند را خنثی کرد.

به گفته این کارشناس سیاسی، نقش و قدرت رهبر انقلاب در مدیریت بحران و عبور از فتنه، شفاف و آشکار شد  علاوه بر آن همانطور که در حماسه هایی به مثل 9دی، 22بهمن و غیره همگان مشاهده کردند، مردم همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و دست از نظام و کشور و خصوصا رهبرشان برنخواهند کشید.

وی با بیان اینکه فتنه 88 درس بزرگی به بعضی از خواص جامعه داد که اگر بی‌بصیرت باشند، در دل مردم جایگاهی ندارند و طرد خواهند شد، گفت: جریان فتنه فقط مربوط به یک یا دو روز نبوده و سالهای سال برای اجرای آن در سال 88 برنامه ریزی و فکر شده بود که با سخنان مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه 29خردادماه 88، این فتنه ها نقش بر آب شد.

میرشکاری تاکید کرد: اگر می خواهیم در فتنه ها و دسیسه های دشمن پیروز شویم، باید هوشیار بوده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم که با هدایت های مدبرانه خود در طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران را به خوبی و مقتدرانه به پیش می برد و دشمن هیچ نتیجه ای از فعالیت های خود نمی توانند بدست آورند.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون برای مقابله با فتنه های جدید که در قالب تحریم های اقتصادی شکل گرفته است باید همگان آگاه و هشیار باشند و با پیروی از سخنان رهبر انقلاب و محقق کردن اقتصاد مقاومتی و رونق تولید ملی، دشمنان را بیش از پیش ناکام در اجرای اهداف شومشان بگذارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۱۰۴


ارسال