پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند/ مردم به دنبال روشنگری هستند
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند، اگر چه پخش سریال گاند دولتی ها را عصبی کرده اما نمی توانند جلوی آن را بگیرند.
به گزارش عصرهامون، حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا با بیان اینکه اقدام دولت بر علیه صدا و سیما جمهوری اسلامی که یک نهاد حاکمیتی است نمی تواند ادامه دار باشد، افزود: دولت نمی تواند بودجه صدا و سیما را قطع کند، این اقدام ادامه دار نخواهد بود و اوضاع به شرایط عادی بر می گردد.

 وی با بیان اینکه سریال گاندو به تایید نمایندگان رسیده است، گفت: پخش این سریال از شبکه ملی هیچ مانعی در صدا و سیما ندارد، اگر چه این روند دولتی ها را عصبی می کند اما جلوی آن را نمی توانند بگیرند.
 
به گفته نماینده مردم سیستان، مجلس شورای اسلامی در خصوص قطع بودجه صدا و سیما بی تفاوت نخواهد بود و بعید به نظر می رسد که دولت بتواند در خصوص پخش سریال گاندو اقدام متقابل انجام دهد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه چنین اقدامی برای این است که پشت پرده‌ و یا گاندوهای دو و سه و چهار ادامه پیدا نکند، افزود: امروز مردم که مخاطب رسانه هستند به دنبال روشنگری بوده، عده ای از اینکه  افکار عمومی از ماهیتشان پی‌ببرد هراسان داشته بر این اساس در پی آن هستند تا مانع نقد عملکرد دولت در سیاست خارجه شوند.
 
دهمرده با بیان اینکه صدا و سیما مرتکب هیچ کار غیر قانونی نشده است، خاطر نشان کرد: مجلس بر اساس قانون اساسی بودجه دستگاه‌هایی مانند صدا و سیما را بر حسب لایحه‌ای که داده شده تصویب و آن را اجرایی می کند، نمایندگان در قطع بودجه صدا و سیما بی تفاوت نخواهند بود.

 انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۰۱۱


ارسال