سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
عضو تیم ملی کبدی ایران گفت: قوانین کشورمان بر اساس مصوبات مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم شکل گرفته و برای هر ایرانی لازم الاجراست.
محبوبه سنچولی در گفت و گو با عصرهامون گفت: نیروی انتظامی یکی از مهمترین ارگان ها در رابطه با مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی است که در سال های اخیر توانسته است این امر را در راستای قوانین اسلامی به خوبی اجرا کند.

عضو تیم ملی کبدی ایران افزود: عدم توجه به قوانین اسلامی و دهن کجی برخی افراد به قوانین کشور تنها با هدف بازی در جبهه دشمن صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه مقابله با هنجارشکنان اجتماعی یک خواسته همگانی است، بیان کرد: باید جلوی افرادی که با اقدامات خلاف قانون خود امنیت اجتماعی را به خطر می اندازند گرفته شود.

دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا ادامه داد: جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان همراه و همگام دیگر مردم شریف ایران با اعلام حمایت از نیروی انتظامی خواستار برخورد قاطع این ارگان با هنجارشکنان اجتماعی هستند.

این بانوی ورزشکار با اشاره به اینکه رعایت قوانین کشور ضامن سلامت جامعه است، تصریح کرد: در هر جای دنیا افراد حاضر در هر کشوری موظف به رعایت قوانین جاری آن منطقه هستند در ایران نیز قوانین حاکم که توسط نمایندگان مردم تصویب شده لازم الاجراست.

وی در پایان اذعان کرد: دشمنان به دنبال ایجاد تنش در جامعه و گسترش هنجارهای اجتماعی هستند و این وظیفه دستگاه های مسئول است تا با آنان برخورد کرده و مردم نیز در کنار این ارگان ها با هرگونه هنجارشکنی و عدم رعایت قوانین برخورد کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۷۶


ارسال