چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ,20 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی مسئول امنیت اجتماعی در کشور بوده و مردم نیز همواره حامی و پشتیبان پلیس هستند.
عبدالغفور ایرانژاد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به افزایش تهدیدات و آسیب ها در جامعه بیان کرد: حفظ ارزش ها در جامعه اسلامی از ضروریات است و نمی توانیم نسبت به ضد ارزش‌ها بی‌تفاوت باشیم در این میان نیروی انتظامی برابر قانون مسئول برقراری نظم و امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه است.

وی با بیان اینکه پلیس باید در جامعه همیشه اقتدار خود را حفظ کند افزود: نیروی انتظامی مسئول امنیت اجتماعی جامعه است و با کسانی که امنیت جامعه را به هم می‌زنند، مقتدرانه عمل کند.

نماینده مردم چابهار با اشاره به اینکه برای برقراری نظم و ایجاد امنیت روانی در جامعه و پدیده هنجارشکنی باید برخورد کرد ادامه داد: پلیس باید با اقتدار با این گونه رفتار‌ها برخورد قانونی انجام دهد و در برابر قانون شکنان هیچ گونه اغماضی نخواهد داشت و برای پلیس، همه در برابر قانون یکسانند.

وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد حرمت پلیس در جامعه شکسته شود، تصریح کرد: پلیس به وظیفه قانونی خود در جامعه عمل و با هنجارشکنان بر اساس قانون برخورد می کند حرمت پلیس باید حفظ شود چرا که صحبت شخص نیست، بلکه صحبت از یک نهاد است.

ایرانژاد با اشاره به اینکه استکبار همیشه در حال سرمایه گذاری در نمادهای هویتی ما است گفت: افرادی عامدانه در جامعه دنبال هنجارشکنی هستند، بدون تردید این هنجارشکنان از دشمنان درس گرفته و پیروی می‌کنند چراکه در مسیر تحقق این آرمان بزرگ وارد یک نبرد هویتی با ملت ایران شدند و دشمنان به دنبال نفوذ فرهنگی و رواج سبک زندگی غربی در ایران هستند.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش سرمایه گذاری و توسعه مناطق مرزی در سایه برقراری امنیت مطلوب است خاطرنشان کرد: ارتقاء شاخص های امنیتی موجب شده که رونق اقتصادی در نوار مرزی استان پیشرقت قابل توجهی داشته باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۷۷


ارسال