سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان مطرح کرد
همایش گفتمان دینی و وحدت امت اسلام، فرصتی برای معرفی ظرفیت های سیستان و بلوچستان
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان همایش گفتمان دینی و وحدت امت اسلام را فرصتی برای معرفی ظرفیت های استان دانست و گفت: این فرصت مناسبی است تا با میزبانی شایسته، ظرفیت های استان را معرفی کنیم.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: نخستین وبزرگترین همایش گفتمان دینی با نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت امت اسلام در سیستان و بلوچستان توسط یکی از سازمان مردم نهاد استان و همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز با حضور مقامات و شخصیت های ملی و استانی در محل سالن همایشهای بین المللی شهرستان چابهار آغاز به کار کرد.

وی افزود: این همایش بلوچستان با همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان ، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان، منطقه آزاد چابهار و انجمن مردم نهاد اندیشه فردا برگزار می شود.

کرد با بیان اینکه طرح این نشست از طرف دبیر یکی از سازمان های مردم نهاد ارائه شده افزود: در این همایش مهمانان ویژه ای از سطح کشور به استان سیستان و بلوچستان آمده اند و این فرصت مناسبی است تا با میزبانی شایسته، ظرفیت های استان را معرفی کنیم.
 
وی با اشاره به تاکیدات فراوان مقام معظم رهبری در خصوص حفظ و تقویت  وحدت و برادری میان مسلمین، تصریح کرد: این طرح برای اولین بار در کشور اجرا می شود که با توجه به ظرفیت بالای سیستان و بلوچستان برای میزبانی، این مهم به استان ما واگذار شده است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان با تأکید بر حضور و همکاری کلیه سمن ها در  اجرای طرح های ملی و بین المللی با یکدیگر جهت کسب امتیاز و اجرای طرح های بزرگتر در استان اظهار کرد: خوشبختانه سمن های سیستان و بلوچستان توانسته اند جایگاه خود را در سطح کشور به خوبی پیدا کنند و امیدواریم با تقویت و توسعه دامنه فعالیت های این نهادهای مردمی، تاثیرگذاری مطلوبی در رشد و توسعه ظرفیت ها و استعدادهای پیدا و پنهان استان داشته باشیم.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۹۵


ارسال