سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
دبیر ستاد دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور مطرح کرد
کمبود امکانات رفاهی در زابل باعث انتقال میزبانی رقابت های کبدی به زاهدان شد
 
رئیس گروه قهرمانی و دبیر ستاد دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در سیستان و بلوچستان کمبود امکانات رفاهی در زابل را عامل انتقال میزبانی رقابت های کبدی به زاهدان عنوان کرد.
محمدرضا دهمرده در گفت وگو با عصرهامون، گفت: پایین بودن ظرفیت هتلی در شهر زابل و فراهم نشدن امکانات لازم برای میزبانی شایسته از ورزشکاران کشور باعث شد تا انتخاب این شهر برای اقامت ورزشکاران و برگزاری مسابقات به تأیید نماینده فدراسیون نرسد.

وی با اشاره به تجربه میزبانی زابل در مسابقات با حضور 16 تیم در سنوات اخیر تاکید کرد: نهایت تلاش خود را برای تحقق این امر انجام دادیم و تا آخرین لحظات پیگیر وقوع این اتفاق مهم بودیم اما متاسفانه با توجه به حضور بیش از هزار نفر ورزشکار، اعضای کادر فنی و مقامات فدراسیون، ضعف امکانات و نبود شرایط اولیه لازم منجر به این شد که تصمیم به تغییر مکان برگزاری رقابت ها از زابل به شهر زاهدان گرفته شود.

وی علت انتخاب زاهدان را وجود بستر مناسب برای میزبانی و فاصله نسبتا کم با زابل عنوان و تصریح کرد: قرار شده تا در آینده با کمک و برنامه ریزی فدراسیون، مسابقاتی با ظرفیت کمتر در این شهرستان برگزار شود تا مهد کبدی کشور از حضور و میزبانی علاقه مندان و ورزشکاران این رشته محروم نشود.

دهمرده در پایان با بیان اینکه مسابقات کبدی از 5 لغایت 10 شهریورماه در سالن ورزشی شهید فهمیده زاهدان برگزار می شود، گفت: از همه مردم استان به ویژه شهروندان زاهدانی دعوت می کنیم تا با حضور در سالن ها و حمایت از نمایندگان استان ما را در برگزاری هر چه بهتر و با شکوه تر این مسابقات همراهی کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۰۴۳


ارسال