پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
حماسه رستم زادگان در خوان آخر؛
یک طلای دیگر در سبد کاروان سیستان و بلوچستان/ جام قهرمانی در مهد کبدی ایران ماندگار شد
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از کسب عنوان قهرمانی تیم منتخب استان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور خبر داد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: تیم منتخب کبدی سیستان و بلوچستان در فینال مسابقات کبدی از سری رقابت های دومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور توانست تیم قدرتمند آذربایجان غربی را با نتیجه 43 به 38 شکست دهد و با شایستگی تمام بر سکوی قهرمانی مسابقات بایستد.

وی افزود: جوانان شایسته و دلاور استان با کسب این نتیجه علاوه بر قرار دادن یک طلای دیگر در سبد کاروان ورزشی استان، به نوعی کاپ قهرمانی این رشته را در مهد و خواستگاه آن نگه داشتند و موفق شدند انتقام فینال المپیاد سال قبل را هم از حریف گرفتند.

وی ادامه داد: ورزشکاران آینده دار کبدی سیستان و بلوچستان با حمایت تماشاگران با معرفت و ورزش دوست شهرستان زاهدان با انگیزه ای مضاعف و تنها با هدف کسب عنوان برازنده و درخور روانه میدان شده بودند و حضور تماشاگران نیز موجب تقویت روحیه آنان شده بود.
 
کرد با اشاره به کسب عنوان سومی مشترک توسط تیم های همدان و تهران اظهار کرد: فینال رقابت های کبدی به نوعی پایان موفقیت آمیز میزبانی سیستان و بلوچستان در 3 رشته ورزشی سپک تاکرا، کبدی و دو و میدانی این رقابت ها بود؛ البته مسابقات در سایر رشته ها تا 10 شهریور در شهرهای سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۳۵


ارسال