يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸
هشدار پلیس فتا سیستان و بلوچستان در خصوص نرم افزارهای نذری یاب
 
سرپرست پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در مورد شیوه جدیدی از کلاهبرداری در فضای مجازی در ایام محرم به هموطنان هشدار داد.
سرهنگ دوم مرتضی بزی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به شیوه جدیدی از کلاهبرداری در فضای مجازی، گفت: امروزه در شبکه های اجتماعی شاهد روش های جدیدی از کلاهبرداری با عنوان دانلود نرم افزار نذری یاب هستیم که این موضوع روش جدید کلاهبرداران برای عملی کردن نیت های پلیدشان می باشد  اکثر این نرم افزار ها وجود خارجی نداشته و کلاهبرداران تنها با تبلیغات این محصول کسب درآمد می کنند.

وی ادامه داد: کلاهبرداران با تبلیغ فروش نرم افزار های جعلی در شبکه های اجتماعی افراد را ترغیب به دانلود و خرید این برنامه ها می نمایند و به منظور دانلود نرم افزارهای فوق، مبالغی را مطالبه و یا اینکه آنها را به صفحه های درگاه های بانکی جعلی (فیشینگ) هدایت می کنند که این امر موجب کلاهبرداری و برداشت های غیر مجاز از حساب کاربران می شود.

سرپرست پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان به کاربران فضای مجازی هشدار داد که هرگز فریب اینگونه تبلیغات را نخورده و از دانلود این نرم افزارها خودداری کنند.

وی در پایان کاربران را به سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir راهنمایی کرد و گفت: هموطنان عزیز می توانند درخواست های خود را در بخش سامانه پاسخگویی به فوریت های سایبری با پلیس فتا مطرح نمایند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۴۰


ارسال