يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار سراوان گفت: جابجایی مسافران در این شهرستان همچون گذشته عادی است و هیچ مشکلی در این محل وجود ندارد.
علیرضا شهرکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با تکذیب شایعه سرگردانی مسافران در ترمینال سراوان، گفت: در حال حاضر مسافرین پایانه مسافربری سراوان هیچ مشکلی ندارند.

وی افزود: ناوگان حمل و نقل مسافری سراوان دارای تعداد زیادی اتوبوس است که در مسیرهای مختلف در حال فعالیت و جابجایی مسافرین هستند.

فرماندار سراوان با تاکید بر اینکه معاندین به دنبال حاشیه سازی برای پیاده روی اربعین هستند، بیان کرد: برخی افراد و کانال های معاند به دنبال به حاشیه راندن میزبانی عالی مردم سیستان و بلوچستان از خواهران و برادران پاکستانی و افغانی هستند که برای شرکت در پیاده روی میلیونی اربعین وارد ایران شده اند.

وی ادامه باد: اگر به مرز میرجاوه و میلک مراجعه کنید شاهد صحنه های زیبایی از برادری و وحدت هستید و این زیبایی ها همچون خاری در چشم افرادی است که به دنبال تنش و ایجاد ناامنی در منطقه هستند.

شهرکی با بیان این مطلب که شهروندان نباید به شایعه سازی افراد معلوم الحال توجه کنند، تصریح کرد: شهروندان محترم سراوانی می توانند هرگونه مشکل در شهرستان را با شماره های فرمانداری درمیان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان نسبت به حل آن اقدام شود.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۸۱


ارسال