چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
در گفت و گو با چهره های ورزشی سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
استکبار جهانی از قدرت اسلام می‌ترسد/ جبهه مقاومت تهدیدی برای همه متجاوزان خواهد بود
 
چهره های ورزشی سیستان و بلوچستان با اشاره بر غیرقابل بودن آمریکا، بر حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان و نمایش اقتدار ملت ایران تاکید کردند.
معراج شیخ در گفت و گو با عصرهامون، گفت: آمریکا غیر قابل اعتماد است و کشوری نخواهد بود که بتواند در مذاکره پایبند به وعده باشد.

بازیکن تیم ملی کبدی ایران افزود: سیاست آمریکا بر آن است تا با قربانی کردن سایر کشور ها اقتصاد خود را قوی و  منافع خود را گسترش دهد لذا این چنین کشور های که بدون اجازه در کار دیگر کشورها دخالت می‌کنند نمی توانند گزینه مناسبی برای مذاکره باشند.

بازیکن لژیونر تیم کبدی ایران خاطرنشان کرد: آن دسته از افرادی که فکر مذاکره با آمریکا را در سر می پروراندند بدانند که این کشور نمی تواند جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و بهبود اقتصاد مردم سودی عاید کشور کند.

بازیکن شاغل در لیگ برتر کبدی هند بیان داشت: فرمایشات گرانبهای رهبر انقلاب رهنمود های روشنگرانه ای است که با انجام آنها می توان در گام دوم انقلاب ، ایران را شکوفا و آینده ای بهتر برای نسل بعدی ساخت.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی تصریح کرد: توجه به اقتصاد داخل و همچنین بکارگیری نیروی جوان و اطاعت از فرامین رهبری راه نجات کشور از این پیچ و خم سیاسی خواهد بود.

یکی ازمهمترین بدعهدی غربی ها برجام بود
کیخانژاد در گفت و گو با عصرهامون، با اشاره به اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه است، بیان کرد: آمریکا در طول تمامی سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران، دشمنی خود را با ملت ایران ابراز داشته و در واقع امتحان خود را سالها قبل پس داده است و از هرراهی برای ضربه به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نکرده است.
 
وی افزود: آمریکا دشمنی خونخوار و غیرقابل اعتماد است که باید این مسئله بدیهی و واضح را کسانی که دل در گرو غرب دارند بدانند که آمریکاییها اگر از درِ دوستی نیز وارد شوند، روزی ضربه خود را وارد می کنند.
 
این ورزشکار هاکی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی ازمهمترین بدعهدی غربی ها برجام بود و عده ای که خیال مذاکره با دشمنان را داشتند باید می فهمیدند که آنها هیچ گاه دلسوز ملت ایران نیستند و حتی پایبند به حرف و عمل خود نبودند که این نشانه بی اعتمادی کامل آنهاست.
 
کیخانژاد ادامه داد: جوانان ایرانی هیچگاه به این بازی های دنیای استکبار توجهی نداشته است وهمیشه اثبات کرده اند با توکل واتکا به نیروی جوان ایرانی می توان مشکلات داخلی را حل و فصل کرد و به سمت ترقی کشور قدم برداشت.
 
وی در ادامه بیان داشت: کشور ایران قدرتمندترین کشور منطقه است و کسانی که دل در گرو غرب دارند باید با اتکا به جوانان غیور ایرانی تلاش کنند تا ایران اسلامی را بسازیم چرا که ما در طول تمام جنگ تحمیلی نیز این را ثابت کردیم.
 
این ورزشکار برجسته استان خاطرنشان کرد: جنایات آمریکاییها در ایران هیچگاه از ذهن و خاطر مردم پاک نخواهد شد و اینکه عده ای آمریکا را دوست و دلسوز مردم ایران می دانند باید جنایات آنها را مرور کنند و بدانند که استکبار ستیزی مردم ایران همیشه وجود دارد و پایان ندارد.

هدف اصلی امریکا ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران

عبدالخالق سپاهی مسئول قوی ترین مردان در شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز به روز در جهان افول امریکا بیش تر مشاهده می شود و با انقلاب هایی که روز به روز در خاورمیانه توسط امریکا رخ می دهد باعث تضعیف قدرت ان شده است و این یکی از بارزترین نشانه های افول امریکا است.


وی افزود:یکی دیگر از نشانه های افول امریکا ناکامی تدابیرش در عراق و سوریه است.

این ورزشکار برجسته سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی از اصلی ترین دلایل شکست امریکا در برابر جمهوری اسلامی ایران نقش پررنگ معنویت در انقلاب است و مقامات امریکایی پس از چهار دهه مفهوم عینی ایران قدرتمند را درک کرده اند.

سپاهی با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن صددرصدی آمریکا عنوان کرد: یکی از مصداق هایی که مقام معظم رهبری بیان کرده اند همان عدم راستی، صداقت از سوی امریکا است. امریکایی ها در برخورد غیر منطقی و صادق نیستند.

وی ادامه داد: مذاکره با امریکا بیهوده است و سیاست های آمریکا با آمدن و رفتن دولت ها در کشور ایران تفاوت چندانی نمی کند. هدف اصلی آمریکا ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به مسئله برجام و غیر ملموس بودن آن توسط مردم خاطرشان کرد: برجام در زندگی مردم تاثیر به سزایی ندارد. مذاکره با آمریکا وقت هدر دادن است و ایرانیان باید از توان و ظرفیت داخلی خود استفاده کنند.

مسئول هئیت قوی ترین مردان سیستان و بلوچستان با کسب 25بار مقام اول استانی گفت: مشکلات کشور با ارتباط داشتن آمریکا حل نمی شود. ازابتدای انقلاب تاکنون بر ملت ایران مخالفت دولت و  حکومت آمریکا به صورت پنهان و اشکار با جمهوری اسلامی ایران مشخص شده است.

به گفته این ورزشکار، آمریکا در این چهل سال از هیچ خیانت، توطئه وتهدیدی علیه ایران دریغ نکرده است تصور حل مشکلات  کشور با ارتباط امریکا فکر بسیار واهی و خیال خام است.

آمریکا غیرقابل اعتماد است
عباس شیبک در گفت وگو با عصرهامون، بیان کرد: ۱۳ آبان به عنوان نماد و روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده که روز یادآوری سه واقعه مهم درتاریخ ایران می باشد.
 
وی ادامه داد: در روز ۱۳ آبان سال ۴۳دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی به ترکیه، سال ۵۷ تجمع اعتراضی آمیز دانش آموزان تهرانی بابت دخالت های آمریکا در امور کشور و به خاک و خون کشیدن آنها توسط رژیم شاهنشاهی و در سال 58 هم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام رقم خورد که تمامی این وقایع مهم یادآور پیام های ویژه ای است به طوری که  پس از ماجرای ۱۳ آبان‌ ۵۸ مبارزه ضدآمریکایی مردم ایران رنگ و بوی تازه ای به خود گرفت و وارد فاز جدیدی شد که هنوز و هر ساله قوی تر و با بصیرت بیشتری ادامه دارد.
 
شیبک تصریح کرد: این روز نه تنها به عنوان نماد مبارزه با استعمار جهانی علی الخصوص آمریکا می باشد بلکه یادآور رشادتها، حماسه ها، ایثار و فداکاری و همبستگی و گره کردن مشتها و فرود آوردن آن برسر خونخواران و مستکبران دنیا می باشد.
 
این ورزشکار نامدار و برجسته بومی سیستان وبلوچستان تاکید کرد: ایران عزیز و مردمش ۴۰سال است که با آمریکا و صهیونیسم جهانی در حال جنگ هستند اما همه دنیا باید بداند که ما با کسی سرجنگ نداریم ولی چون این کشور منافع مستکبران را زیر سئوال برد و دیگر اجازه نداد چپاولگری به آنها نداد دست به دشمنی تاریخی با ملت ایران زدند.
 
وی ادامه داد: درست است روابط ایران و آمریکا در فروردین۵۹ قطع شد ولی دشمنی و کینه ورزی با دولت و ملت ایران کماکان ادامه دارد اما به کوری چشمشان هیچ گاه موفق نشدند بلکه ما را متحد و مصمم تر کردند به طوریکه ایران پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی در دنیای امروز قلمداد می شود.
 
شیبک تاکید کرد: آمریکا کشوری بدعهد وغیر قابل اعتماد و عامل اصلی نفاق بین جوامع بوده که به دنبال گسترش سلاح های جنگی و تروریسم در دیگر کشورها می باشد تا آزادیخواهان جهان را محتاج خود و ضعیف کند.
 
وی افزود: یکی از بزرگترین آرزوهای انسان درطول تمام‌ دوران رسیدن به صلح جهانی است اما به علت همین خودخواهی ها و خودکامگی ها و قدرت طلبی و سلطه گری بعضی کشورهای دنیا مانند آمریکا متاسفانه در نقاط مختلف شاهد جنگ و کشتار افراد بیگناه زیادی هستیم.
 
این داور بین المللی ووشو گفت: بسیاری معتقدند که مهم ترین ابزار برای تحقق این آرمان جهانی چیزی نیست به جز ورزش نیست و گاها می بینیم و می شنویم در دنیا دیپلماسی ورزش در زمان های مختلف موفق تر از دیپلماسی سیاسی و اقتصادی عمل کرده و باعث آرامش جامعه بین المللی شده است که بر همین اساس المپیک با شعار جدایی سیاست از ورزش پیش رفته و پنج حلقه آبی، سیاه، زرد، قرمز و سبز که یکی از شناخته شده ترین نمادهای دنیاست همه قاره های را شامل می شود که ورزشکاران ازسراسر دنیا باهم دیدار می کنند.
 
به گفته شیبک؛ هدف المپیک شرکت کردن و کنار هم بودن ورزشکاران می باشد نه پیروزی که بر اساس اصل خوب مبارزه کردن و روحیه جوانمردی است و ورزشکاران جهان برای به دست آوردن اهدافی همچون( سیتیوس- سریعتر)، (آلیتیوس-بالاتر) و (فاریتیوس-قویتر) بدون توجه به ملیت، رنگ، مذهب و نژاد با یکدیگر پیکار می کنند و دنبال و حدت و صلح و دوستی هستند اما بارها شاهد بودیم که دولت آمریکا با سلطه گری و قلدربازی با ندادن ویزا مانع حضور ورزشکاران ایرانی در میادین مختلف ورزشی در کشورش شده است.
 
وی تاکید کرد: زمانی  که قرار است یک مسابقه در کشور آمریکا برگزار شود فدراسیون های ورزشی ایران یکی ازمشکلاتشان ندادن روادید به تیم های ورزشی از سوی دولت این کشور می باشد و این بدان معناست که دولت آمریکا  نه تنها با دانش آموز، دانشجو و ورزشکار ایرانی مشکل دارد بلکه با همه اقشار این کشور سرجنگ دارد.
 
وی در پایان افزود: پس همه ما ایرانیان فارغ از هر قوم‌ و مذهب بایستی همیشه مانند ۱۳ آبان ۵۸ با مشتهای گره کرده متحد و در کنار هم باشیم وبرای سربلندی کشورمان در تلاش باشیم و با زنده نگه داشتن و تشریح این چنین روزهایی نسل آینده را بیدار و آماده تر از امروز برای مبارزه با استبداد و زورگویی قلدر نمایان آماده کنیم.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۰۳۶


ارسال