شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
امامان جمعه شيعه و سنی ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: این حماسه باشکوه که نماد اتحاد و همدلی و لایت پذیری ملت است بار دیگر منجر به یاس و ناامیدی دشمنان می شود.
به گزارش عصرهامون، 13 آبان يادآور غيرت و شجاعت ملت ايران به ويژه دانش آموزان و‌ دانشجويان در برابر استكبار جهانی و در راس آن آمريكاست و دشمنان انقلاب از مدت ها قبل برای حضور نيافتن مردم در اين راهپيمايی برنامه ريزی كرده اند.

ديدن خيابان های خالی از حضور مردم و نشنيدن شعار مرگ بر آمريكا آرزوی ديرينه آنان است اما هرسال اين آرزو به نااميدی تبديل می شود.

امسال نیز برا دیگر مردم ايران شركت در اين راهپيمايی را وظيفه اصلی خود می دانند و معتقدند پرشورتر از هرسال بايد شعار مرگ بر آمريكا سر دهند.
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ضمن دعوت از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 13 آبان گفت: این حضور که نشان از ولایت پذیری و اتحاد مردم است بار دیگر منجر به شکست و ناامیدی و افول آمریکا و ایادی استکبار خواهد شد.

وی بیان کرد: ملت ما همان ملت شجاع و انقلابی 13 آبان 58 هستند که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و با همان روحیه انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند.

به گفته امام جمعه اهل سنت میرجاوه امسال با توجه به هجمه های گسترده دشمنان، حضور مردم انقلابی و دانش آموزان و دانشجویان باید پرشورتر از گذشته باشد تا مشت محکمی در دهان آمریکا، ایادی آن و دشمنان نظام باشد.
 
حضور فعال در راهپیمایی 13 آبان نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است
امام جمعه اهل سنت چابهار بیان کرد: ۱۳ آبان به‏ عنوان نماد اعتراض و مقاومت ملت مسلمان ايران در برابر زورگويى، زياده‏ خواهى، مداخله جويي و افزون‏ طلبى مستكبران به‏ ويژه آمريكاى جنايتكار است.

مولوی عبدالرحمن ترنجزر در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه حضور در راهپیمایی نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی است، گفت: شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی است و حذف نمی شود.

وی افزود: حضور در راهپیمایی 13 آبان به ویژه در شرایط فعلی به خاطر دفاع از نظام و ارزش های انقلاب اسلامی و ظیفه همگانی است تا بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کرده و وظیفه خود را نسبت به انقلاب به نحو احسن انجام دهیم.

شعار مرگ بر آمریکا در حقیقت رمز نابودی استکبار جهانی است
مولوی محمد درتکیده، مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران،گفت: 13 آبان يادآور حوادث مهمي است که در شکل‌گيري انقلاب اسلامي و بيرون راندن استکبار جهاني از ايران نقش تأثيرگذاري داشته است.

وی شهروندان را به حضور پرشور و گسترده، در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت کرد و افزود: از عموم مردم خواستاریم تا با بصیرت، آگاهی ترفندها و توطئه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به ارکان نظام اسلامی و وحدت‌امت واحده را بشناسند و خنثی سازند.

وی بیان کرد: این حضور بار دیگر ندای استکبارستیزی ملت ایران را رساتر از گذشته به گوش جهانیان می‌رساند
 
برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی همه با هم در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد
امام جمعه اهل سنت شهر نگور گفت: ما در آستانه روز مبارزه با استکبار جهاني قرار داریم و براي رسوا کردن آمريکا وهم پيمانانش بار ديگر با فريادهايمان با آرمان هاي شهداي گران‌قدر انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجديد ميثاق خواهيم داشت.

مولوی عبدالرحمن عارفی افزود: با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان باید استحکام و وحدت ملت عزیزمان را به جهانیان نشان بدهیم و ثابت کنیم که ایمان و تقوای و حدت ما مهم‌تر از هر چیز دیگری است و همه برای حفظ کشور و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنیم.
 
حضور در راهپیمایی باعث اقتدار کشورمان و مشت محکمی بر رهان بدخواهان ایران اسلامی است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چابهار ضمن توجه به مراسماتی نظیر ۱۳ آبان که به عنوان نماد انقلاب اسلامی است بیان کرد: اگر جوانان و نوجوانان ما به این عمل برسند که مقاومت و ایستادگی در گرو پیشرفت و خلوص در رفتار اسلامی است مسلمأ پیروزی نهایی در جهان از آن اسلام خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد بامری در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه ایران در مقابله با استکبار جهانی و کمک به مستضعفان عالم یکی از مهمترین شاخصه های جمهوری اسلامی است افزود: حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپمایی یوم الله 13 آبان باعث عزت و اقتدار بیش ازپیش میهن عزیزمان و مشت محکمی نیز بر دهان بدخواهان ایران اسلامی در اقصی نقاط گیتی خواهد بود.

دشمنان شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در راهپیمایی کوبنده تر خواهند شنید
فعال فرهنگی شهرستان چابهار گفت: تجربه نشان داده است هر زمان آمریکا بر علیه ملت شجاع و دولت مقتدر ایران حرفی را زده است مردم ما متحدتر و انسجام بیشتری گرفتند.

حجت السلام علی رشیدی افزود: امسال نیز به حول قوه الهی شاهد حضور با شکوه اقشار مختلف مردم مخصوصا دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خواهیم بود که امسال قطعنا دشمنان ما شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کوبنده تر خواهند شنید.

وی بیان کرد: از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کنیم تا با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی و آرمان‌های شهدا مهر تأییدی مجدد زنند.
 
به نمایش گذاشتن قدرت و عظمت ایران اسلامی در 13 آبان
مولوی حسین پور، امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت وگو با خبرنگار شستون اطاعت از ولایت فقیه، همبستگی و اتحاد را تنها راه آبادانی کشور دانست و در ادامه ضمن دعوت از آحاد مردم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، گفت: 13 آبان روزی است که عظمت و قدرت ایران اسلامی را به جهانیان نشان خواهیم داد.

وی تصریح کرد: در این روز کوچک و بزرگ در کنار دانش آموزان در میادین حاضر خواهند شد و با سر دادن شعار هایی علیه سران کفر بار دیگر موجبات نا امیدی دشمن از داخل را فراهم خواهیم کرد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: انتظار می رود در مدارس رشادت ها و سلحشوری هایی که در گذشته برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی رخ داده بازگو شود چرا که دانش آموزان نقش بسیار مفیدی در نگهداری انقلاب و پیشرفت کشور دارند.
 
۱۳ آبان مانور قدرت مردم ایران است
مولوی مقدسیان، امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر نفرت مردم ایران از یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی است.

وی گفت: ۱۳ آبان مانور قدرت مردم ایران است و دنیا در این روز امسال؛ حماسه ملی ما را خواهد دید و قدرت ما یک‌بار دیگر به رخ استکبار کشیده خواهد شد.

مولوی مقدسیان خاطرنشان کرد: البته ملت ایران در طول چهل و یک سال گذشته همواره و در همه شرایط ثابت کرده‌اند که‌حامی و پشتیبان مملکت و نظام خود هستند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۵۳


ارسال