جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ,10 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
122 بیمار نیازمند ویزیت رایگان شدند
 
فاطمه کمیلی از ویزیت رایگان 122 بیمار در قالب طرح شهید رهنمون در شهرستان های زابل و سراوان خبر داد.
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اعزام اکیپ های پزشکی طرح شهید رهنمون به شهرستان های زابل و سراوان گفت: در این برنامه 122 نفر از بیماران توسط پزشک عمومی و دندانپزشک ویزیت رایگان شدند.

وی، با اشاره به استقبال زیاد مردم برای بهره مندی از خدمات پزشکی تصریح کرد: در اجرای این برنامه ها 78 نفر از بیماران در شهرستان زابل ویزیت شده و از خدمات پزشکی و دارویی رایگان بهره مند شدند.
 
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان تصریح کرد: در اجرای این برنامه در مرکز درمانی سیرکان شهرستان سراوان نیز 44 نفر از خدمات دندانپزشکی بهره مند شدند که از این میزان 39 نفرترمیم و کشیدن دندان و پنج نفر نیز جرمگیری انجام دادند.

کمیلی با تاکید بر این مطلب که در اجرای برنامه بیماری که نیازمند پیگیری های پزشکی بیشتر باشد به مراکز درمانی معرفی می شود، افزود: محرومیت‌زدایی و کمک به مناطق محروم یکی از اهداف بسیج است که ویزیت رایگان در درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی- درمانی و اعزام تیم‌های تخصصی در قالب طرح شهید دکتر رهنمون به مناطق محروم یکی از برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی می باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۸۲۳۹


ارسال