يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
معاون امور بازگانی سازمان صمت:
مردم سیستان و بلوچستان نگران تامین کالاهای اساسی شب عید نباشند/ ذخیره سازی مطلوب است
 
محمد رفیع سلطانزاده گفت: مردم سیستان و بلوچستان به هیچ عنوان نگران کالاهای اساسی شب عید نباشند و از ازدحام در فروشگاه ها پرهیز کنند.
محمد رفیع سلطانزاده، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: بر خلاف شایعه سازی هایی که از طریق رسانه های معاند مبنی بر کمبود کالای اساسی در پی شیوع ویروس کرونا می شود، هیچ کمبودی به لحاظ تامین و توزیع این کالاها در استان وجود ندارد.

به گفته وی، از ماه ها قبل کالاهای اساسی شب عید پیش بینی و ذخیره سازی به موقع کالاهایی نظیر قند، شکر، برنج، روغن، میوه، گوشت سفید و قرمز در استان انجام شده و در حال فروش است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت با اشاره به توزیع کالاهای اساسی در فروشگاه های زنجیره ای استان ادامه داد: علاوه بر این فروشگاه ها 50 واحد صنفی منتخب در زاهدان کار توزیع برنج و شکر را بر عهده دارند.

سلطانزاده با تاکید بر این که هیچ مشکلی برای تامین و توزیع کالای اساسی در استان نداریم و ذخیره سازی در انبارهای شرکت غله به میزان قابل قبولی انجام شده است، اضافه کرد: همچنین از ماه ها قبل به تمام فروشگاه های زنجیره ای، شرکت های پخش و عمده فروش ها توصیه شد که از آن جایی در روزهای پایانی سال احتمال مشکل حمل و نقل وجود دارد، پیش بینی های لازم را برای تامین کالاها داشته باشند که این اقدام انجام شد و هیچ کمبودی از لحاظ کالای اساسی در استان نداریم.

وی اظهار کرد: توصیه می شود مردم طی روال منطقی برای تامین کالاهای مورد نیاز مراجعه کنند و ضرورتی به ازدحام نیست، چراکه کالا به وفور موجود است، هیچ کدام از فروشگاه ها تعطیل نیست و طبق روال فعالیت دارند، کالا هم به میزان مورد نیاز تامین شده است و در شبکه توزیع می شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۳۳


ارسال