يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ,23 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
قاسم حسن زاده از توزیع بیش از 6 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در نقاط حاشیه نشین شهر زاهدان خبر داد.
قاسم حسن زاده، مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در تداوم اقدامات محرومیت زدایی و در راستای کاهش آلام مردم مجموعه قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه اقدام به توزیع 2 هزار بسته بهداشتی و چهار هزار و 500 بسته معیشتی در حاشیه شهر زاهدان کرده است.
 
وی بیان کرد: اقلام بهداشتی شامل مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، مسواک، خمیر دندان، ماده ضدعفونی کننده، پودر رختشویی،شامپو، ماسک، دستکش و دستمال کاغذی می باشد که شناسایی افراد مورد نیاز انجام شده و از امروز توزیع آنها در مناطق مدنظر صورت می گیرد.
 
مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور ادامه داد: اقلام معیشتی نیز شامل برنج، روغن، قند، ماکارونی، برنج، رب و .. است.
 
وی هزینه صرف شده برای تهیه این اقلام را بیش از 700 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این بسته ها توسط مساجد و پایگاه های مقاومت در محله ها و مناطق مختلف درب منازل شهروندان توزیع خواهد شد.

به گفته حسن زاده، در راستای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا روزانه توسط دو کارگاه تولید ماسک اقدام به تولید سه هزار ماسک می شود، همچنین روازنه کل بیمارستان های استان اعم از رده های نظامی و انتظامی و علوم پزشکی توسط قرارگاه قدس گندزدایی و استریل می شوند.


مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در ادامه با بیان اینکه تمام کادر پزشکی مجموعه بیمارستان های سپاه و درمانگاه ها با مجموعه درمانی دانشگاه های علوم پزشکی در شهرستان های استان همکاری نزدیک دارند، ادامه داد: سامانه بیمارستان صحرایی 35 تخته در فضای بیمارستان نبی اکرم(ص) زاهدان با تمامی تجهیزات راه اندازی شده و هم اکنون 27 تخت این بیمارستان برای امر مبارزه با کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۰۷


ارسال