دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
دستگیری ۳ سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت در سراوان/ یک سوداگر مرگ در زاهدان به هلاکت رسید
 
سردار محمد قنبری گفت: طی دو عملیات جداگانه سه سارق حرفه ای در سروان دستگیر شدند و یک سوداگر مرگ نیز در زاهدان به هلاکت رسید.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی سراوان سه نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت های مسلحانه شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن توقیف دو دستگاه پژو 405 مورد استفاده در این سرقت ها در بازرسی از مخفیگاه متهمان، پنج جفت پلاک مسروقه خودرو، یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان افزود: اعضای این باند تاکنون به شش فقره سرقت مسلحانه شامل دو فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و چهار فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه در سطح شهرستان سراوان اعتراف کرده اند.

قنبری در ادامه با اشاره به هلاکت سوداگر مرگ در زاهدان نیز گفت: شب گذشته در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر زاهدان با اعضای یک باند مسلحانه قاچاق مواد افیونی، یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید.

وی اضافه کرد: در این عملیات ضمن دستگیری یک قاچاقچی، یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو 405 توقیف و مقدار دو تن و 710 کیلو و 993گرم انواع مواد افیونی شامل دو تن و 433 کیلو و 140 گرم تریاک، 207 کیلو و 400 گرم حشیش، 43 کیلو و 960گرم شیشه، 26کیلو و 493 گرم هروئین، به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۶۲۶


ارسال