سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمود کردستانی گفت: بیش از 66 هزار دقیقه برنامه با موضوع ویروس کرونا تولید و از طریق صدا و سیمای سیستان و بلوچستان به مردم استان اهدا شد.
محمود کردستانی، مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با توجه به این که کرونا به موضوعی مشکل ساز در جامعه تبدیل شده است، طبق دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونای سیستان و بلوچستان تمام برنامه ها شامل زیرنویس، رادیو، تلویزیون و فضای مجازی صدا و سیمای استان به این مهم معطوف و در ساختارهای مختلف برنامه سازی شد.

وی با بیان این که این برنامه ها همچنان ادامه دارد، افزود: در این راستا تولید 66 هزار و 292 دقیقه برنامه توسط صدا و سیمای استان صورت گرفت که 24 هزار و 895 دقیقه در بخش صدا به هم استانی ها اهدا شد و 37 هزار و 787 دقیقه نیز از طریق سیما روی آنتن رفت.

مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان اضافه کرد: هزار و 950 دقیقه برنامه با موضوع کرونا از طریق فضای مجازی شامل ویدئو، عکس نوشته، موشن گرافیک، انیمیشن، کلیپ آموزشی، پوستر و پادکست و هزار و 660 دقیقه نیز به صورت خبر شامل گفت و گوی ویژه خبری، رادیو و تلویزیون تولید و پخش شد.

کردستانی ادامه داد: برنامه های مفصلی نیز برای پساکرونا تولید شده است، زیرا جامعه بعد از رد کردن دوره کرونا به طور طبیعی دچار یکسری درگیری ها به خصوص از نظر روحی می شود که باید با شادی، نشاط و هوشمندی وارد این مرحله شود.

وی خاطرنشان کرد: سلام سیستان، بهارانه، بهار و بهارگه، عصرهمدلی، سیوستان، ماهکان، کی بانو، بهداشت و تندرستی و رادیونما از جمله برنامه هایی است در بخش رادیو به موضوع کرونا پرداخت، در بخش سیما نیز می توان به برنامه های در خانه بمانیم، مل ترمی، مهر هنکین، خوان هشتم، سیتک روستا، میعاد جمعه، دردونه ها، روی خط جوانی، سخنرانی و کلیپ آموزشی اشاره کرد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۸۷۸


ارسال