دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳
مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور:
60هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در سیستان وبلوچستان توزیع شد/مشارکت هزار و 481پایگاه در رزمایش
 
علی اکبر جعفری گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه تاکنون قریب به 60 هزار بسته معیشتی در بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع شده است.
علی اکبر جعفری، مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: پس از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از اقشار کم توان مالی و آسیب دیده از کرونا مردم نوع دوست در اقصی نقاط کشور و به تبع آن سیستان وبلوچستان که پایتخت وحدت ایران اسلامی است آستین همت بالا زدند و فرمان ایشان را لبیک گفتند.
 
وی بیان کرد: در این راستا تاکنون 59 هزار و 300 بسته معیشتی توزیع شده که از این میزان 23 هزار بسته ارسالی از مرکز و 36 هزار و300 بسته (استانی و شهرستانی)نیز در اقصی نقط استان توزیع شده است.
 
مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق کشور ادامه داد: صدها پایگاه بسیج در سراسر کشور از آغازین روزهای شیوع کرونا پا به میدان مقابله با این ویروس گذاشته و موفق شدند بسیاری از مشکلات را در این زمینه حل کنند که در راستای رزمایش کمک مومنانه نیز هزار و 481 پایگاه در اقصی نقاط سیستان وبلوچستان نیز فعال و اقدام به ارائه خدمت کردند.
 
این مقام مسئول تعداد نیروهای بکارگیری شده در رزمایش را چهار هزار و128 نفر نیروی بسیجی و 2 هزار و 65 نفر نیروی جهادی اعلام کرد.
 
جعفری خاطر نشان کرد : در راستای رزمایش کمک مومنانه تاکنون 2 میلیارد و 175 میلیون ریال کمک نقدی و18 میلیارد و 570 میلیون ریال کمک غیرنقدی جمع آوری شده است.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۶۴۸


ارسال