پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
در تداوم رزمایش همدلی؛
رزمایش کمک مومنانه فرصتی برای کمک به نیازمندان است/از پخش هزارو۲۰۰ پرس غذای گرم تا توزیع ۱۱۰بسته کمک مومنانه
 
علی بیک نژاد، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رزمایش کمک مومنانه فرصتی برای کمک به نیازمندان است.
علی بیک نژاد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه با هدف کمک‌رسانی به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت سپاه انجام شد، افزود: به همت گروه جهادی معین الضعفا هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین خانواده ایتام، بی سرپرست و بدسرپرست حاشیه شهر و روستاهای حومه زاهدان توزیع شد.

وی تهیه و توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده را یکی از اقدامات بسیجیان حوزه ادارات و اصناف در راستای پیشگیری از ویروس کرونا دانست و گفت: تهیه و توزیع ۴۰ بسته معیشتی به ارزش ۲میلیون ریال در منطقه سیل زده چابهار، ضدعفونی ادارات، توزیع ماسک و محلول ضدعفونیکننده را از دیگر اقدامات انجام شده بیان کرد.
 

این مقام مسئول تهیه و توزیع ۱۱۰ بسته کمک مومنانه توسط بسیجیان حوزه ادارت کل را دیگر اقدام مهم دانست وافزود: در راستای اجرای مرحله دوم از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه برای خانواده های نیازمندی که تحت پوشش هیچ ارگان حمایتی نبوده، بسته‌های معیشتی بین نیازمندان تهیه و توزیع شده است.

بیک نژاد خاطر نشان کرد: این اقدام به نیت شهدای کارمند استان انجام شده که تاکنون در این زمینه مبلغ حدود 350میلیون ریال توسط کارمندان جمع آوری شده و همچنان این روند ادامه دارد.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۸۸


ارسال