چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محسن ذوالفقاری گفت: تحریم های آمریکا علیه ناجا با هدف نا امن كردن زندگي مردم و جلوگيری از اقدامات پليس عليه تروريست های تحت حمايت استکبار انجام شده است.
به گزارش عصرهامون، آمریکایی‌ها در بدترین شرایط و بحرانی‌ترین وضع هم که باشند، دست از دشمنی با نظام و انقلاب اسلامی ایران بر نمی‌دارند و سعی دارند از هر روشی که شده دشمنی خود را نشان دهند اما به همت ملت ایران اسلامی همیشه با جوابی کوبنده، قاطع و دندان شکن مواجه شده اند.

دشمنی آمریکایی‌ها با مردم ایران این بار در تحریم نیروی انتظامی خود را نشان داد، در حالی که این نیروی فداکار و جان بر کف در راستای امنیت شهروندان گام  بر می دارد، به گونه ای که تصور یک روز بدون پلیس در شهر تصوری وحشتناک است.

در حالی که تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکا معنی جز تحریم امنیت مردم و تلاش برای ناامن کردن زندگی شهروندان و مقابله با اقدامات پلیس علیه تروریست‌های تحت حمایت آمریکا ندارد.

یکی از هنرمندان شاخص سیستان و بلوچستان در واکنش به این موضوع به خبرنگار ما گفت: نیروی انتظامی در زمینه تأمین امنیت داخلی و مرزهای کشور با جان و دل عمل می کند و همیشه هم در عرصه های مختلف موفق بوده است.

محسن ذوالفقاری با اشاره به تحریم فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا، بیان کرد: می توان گفت این ‏اقدام، کارآمدی بسیار خوب نیروی انتظامی کشورمان را نشان می دهد.

وی با تاکید بر این که دشمنی آمریکایی ها با مردم ايران این بار در تحریم نیروی انتظامی خود را نشان داد، اضافه کرد: با توجه به این که نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار در کشور است، این اقدام امریکا می تواند به منزله خدماتی که ‏این نیرو در راستای امنیت و آرامش مردم و مقابله با اخلالگران آمریکایی انجام داده است، صورت گرفته باشد.

این هنرمند افزود: تامين امنيت جانی و مالی شهروندان در همه عرصه های زندگی، مبارزه با قانون شکنان، مقابله با قاچاقچیان و ده ها اقدام دیگر در راستای ایجاد امنیت و آرامش کشور، از جمله اقداماتی است که نیروی انتظامی انجام می دهد.

ذوالفقاری ادامه داد: نیروی انتظامی با جان فشانی های خود شهدا و جانبازان فراوانی را در راه صیانت از امنیت مردم کشورمان تقدیم کرده است که نتیجه آن احساس امنیت بالای شهروندان است.

به گفته وی، سرداران و سربازان ناجا افتخار ایران اسلامی هستند که با توجه به این مهم تحریم ها نه تنها چیزی از ابهت و ‏کارآمدی آنها کم نمی کند بلکه نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی ولایی و با خدمات شایسته، استوارتر از همیشه در حوزه وظايف خود عمل خواهد کرد.

این هنرمند اذعان کرد: تحریم نیروی انتظامی ایران توسط آمریکا با هدف حفظ قدرت پوشالی و کاذب این کشور انجام شده است و  این اقدام ناشی از ناکارآمدی آن ها در تحریم های گذشته است.

ذوالفقاری بیان کرد: از آنجایی که نیروی انتظامی ما در مقابل دنیای استکبار می ایستد، با این گونه سیاست ها می خواهند کینه خود را اعمال کنند، اما پیروزی از آن نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.

وی گفت: برگزاری باشکوه و بدون مشکل برنامه های هنری یکی دیگر از اقداماتی است که با همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی انجام می شود، بنابراین ما هنرمندان ضمن محکوم کردن این اقدام آمریکا، بیش از گذشته از اقدامات ارزنده این جان برکفان و حافظان امنیت حمایت می کنیم تا بار دیگر تیر آمریکا به سنگ بخورد.

انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۰۵


ارسال