چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸
یک کارشناس سیاسی عنوان کرد؛
پلیس ضامن امنیت کشور / تحریم ناجا عمق کینه آمریکا نسبت به ملت ایران است
 
ضیاء خزایی گفت: پلیس ضامن امنیت کشور است و حمایت مردم از نیروی انتظامی مهم ترین ضمانت و مشروعیت نظام اسلامی است.
به گزارش عصرهامون، ضیاء خزایی، یکی از کارشناسان سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: تحریم های آمریکا به تحریم هایی نمادین تبدیل شده و اثر چندانی روی نهادهای امنیتی کشور ایران ندارد و نشان از عمق کینه آمریکا نسبت به ملت ایران است.

وی افزود: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در کشور نیاز به تجهیزات و سلاح های پیشرفته ندارد بلکه رابطه همدلی و دوجانبه بین مردم و آنان باعث افزایش ضریب امنیت در ایران می شود و تحریم آمریکا هیچ تاثیری برای ناجا ندارد.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه حضور پلیس در ایجاد امنیت در برون و درون مرزها الزامی است، ادامه داد: تحریم های آمریکا علیه ایران باعث شده که ما به فکر خود باشیم و از نظر اقتصادی، تولید سلاح و تجهیزات نظامی پیشرفت های چشم گیری داشته باشیم و وابسته به کشورهای خارجی نباشیم، تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم که این به نفع کشور می باشد.

خزایی اضافه کرد: ایران قبل از انقلاب هفت عدد پالایشگاه داشت و نیاز کشور را از سایر کشورهای خارجی تامین می کرد اما به محض تحریم جهت تامین نیاز داخلی به فکر ساخت ۲ عدد پالایشگاه دیگر افتاد و اکنون تحریم های علیه ایران باعث شده که از آنان به عنوان فرصت استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: آمریکا همیشه به صورت یک جانبه عمل می کند و بیشتر کارهایش زمینه تبلیغاتی دارد‌. پلیس ضامن امنیت کشور است و حمایت مردم از نیروی انتظامی مهم ترین ضمانت و مشروعیت نظام اسلامی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۴۷


ارسال