سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
نبود منابع خاص برای حمایت از کرونایی ها در سیستان و بلوچستان/افزایش ترددها آمار روزانه مبتلایان را به 300 نفر رساند
 
احمدعلی موهبتی گفت: سیستان و بلوچستان منابع خاصی برای حمایت از افراد مبتلا به کرونا ندارد و همان مدلی که در کشور مدیریت می‌شود در استان نیز در حال اجرا است.
احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان آنچه اهمیت دارد این که همه مردم باید همراهی و موارد بهداشتی را رعایت کنند این توصیه جدی است.

وی ادامه داد: انتظار می رود هر کس از خانه خود بیرون می آید، حتما ماسک بزند و فردی هم که کار ضروری ندارد از منزل خارج نشود، هم استانی ها در جلسات محفلی و عروسی حضور پیدا نکنند.

این مقام مسئول اذعان کرد: این توصیه جدی ها است و اگر مردم به آن توجه کنند و همراهی داشته باشند به طور  قطع می توان از شرایط فعلی عبور کرد.

موهبتی اضافه کرد: متاسفانه بعد از ماه مبارک رمضان و در پی برگزاری نماز عید فطر و تعطیلات ۱۵ خرداد، رفت و آمد ها زیاد و موجب شد، هفته گذشته، هفته سختی را پشت سر بگذاریم به گونه ای که اوج کاری ما بود و در بعضی روزها آمار مبتلایان به کرونا به ۳۰۰ رسید.

وی افزود: در شرایط فعلی آمار کاهش پیدا کرده است که اگر مردم رعایت کنند، وضعیت مدیریت می شود در غیر این صورت شرایط مناسب نخواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این که جان مقدم بر دیگر امور است و باید حتماً به این مهم توجه کنیم، ابراز امیدواری کرد: همانگونه که مردم تا کنون همراهی داشتند از این پس همراهی بیشتری داشته باشند.

موهبتی در پاسخ به این سوال که از افرادی که با وجو مبتلا بودن مجبور به کار کردن است، برای این که مدتی در قرنطینه بمانند چه حمایتی می شود؟ گفت: حمایت ها آن چیزی است که از قبل در حال انجام است، دولت در این رابطه مصوبات کلی  دارد.

وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان منابع خاصی در این رابطه ندارد و همان مدلی که در کشور مدیریت می‌شود در استان نیز در حال اجرا است.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۲۸


ارسال