جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
مديركل فرودگاه هاي سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اصفهان و تبریز مقصد بعدی پروازهای زاهدان
 
علي جزيني زاده گفت: رایزنی ها برای برقراری پرواز در مسیرهای زاهدان – اصفهان - تبریز و بلعكس در دستور كار است.
علي جزيني زاده مديركل فرودگاه هاي سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: با شیوع کرونا پروازهای فرودگاه های استان هم دچار محدودیت شد.

وی ادامه داد: در سال گذشته و پیش از انتشار این ویروس در هفته ۱۱۵ سورتی پرواز انجام می شد که با توجه به انتشار کووید 19 و اعمال محدودیت ها و دستور استاندار سیستان و بلوچستان تعداد پروازها به 25 سورتي کاهش پیدا کرد.

به گفته این مقام مسئول، بعد از مدتی با کاهش محدودیت های کرونایی، افزایش پرواز در دستور کار قرار گرفت و در این میان پروازها در مسیرهای زاهدان- کرمان، زاهدان‌- مشهد، زاهدان- تهران، زاهدان - چابهار و زاهدان - شیراز دوباره برقرار و افزايش یافت.

مديركل فرودگاه هاي سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به دنبال برقراري ارتباط سیستان و بلوچستان با آذربايجان شرقي و اصفهان هستيم، به علاوه پرواز گرگان- زابل- گرگان پس از سالیان دراز نیز به تازگی به لیست اضافه شده و افزایش پروازهای مسیر مشهد - زابل - مشهد نیز در دستور کار قرار گرفته است.

جزيني زاده بیان کرد: پرواز مسیر مشهد- زاهدان- چابهار سه روز در هفته انجام می شود که روزانه شدن این پرواز نیز در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۶۶۷


ارسال