يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳
قهرمان 11 دوره وزنه برداری جهان مطرح کرد؛
تهدید هواپیمای مسافربری ایران؛ نشان دهنده ماهیت تروریستی آمریکا
 
اسحاق نارویی گفت: تهدید هواپیمای مسافربری ایران توسط جنگنده های آمریکا بار دیگر ماهیت تروریستی این شیطان بزرگ را به جهانیان ثابت کرد.
به گزارش عصرهامون، جمعه شب گذشته پرواز ۱۱۵۲ شرکت هواپیمایی ماهان مسیر تهران - بیروت پس از طی حدود ۲ ساعت پرواز بر فراز خاک سوریه مورد تهدید 2 فروند هواپیمای جنگنده آمریکایی قرار گرفت، این اقدام کاهش سریع ارتفاع، دور کردن هواپیما از خطر احتمالی توسط خلبان و زخمی شدن تعدادی از مسافران و در نهایت فرود اضطراری هواپیمای را در پی داشت.
 
این اقدام تروریستی آمریکا واکنش چهره های ورزشی و فرهنگی کشور به این موضوع را به همراه داشت که در همین راستا اسحاق نارویی، قهرمان 11 دوره مسابقات وزنه برداری جهان از خطه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: این اقدام آمریکا که در نیمه شب به هواپیمای غیرنظامی حمله کرد، نشان دهنده این است که آن ها همچون خفاش ها در روز نمی توانند هیچ اقدامی انجام دهند.

وی ادامه داد: بر اساس قوانین بین المللی این اقدام آمریکا یک تخلف و جرم محسوب می شود که باید از طریق مراجع مختلف پیگیری و با عاملان آن برخورد شود.

به گفته این قهرمان، اگر در قبال این اقدام جنگنده های آمریکا نسبت به هواپیمای مسافربری کشورمان، سازمان های بین المللی ساکت باشند و واکنشی از خود نشان ندهند، باعث می شود که این ترورسیم اقدام های گستاخانه دیگری را انجام دهد.

نارویی اضافه کرد: به عنوان عضو خانواده بزرگ ورزش وزنه برداری و یک ایرانی ضمن محکوم کردن این جنایت، خواستار پیگیری جدی این موضوع از سوی متولیان امر هستند.

وی اضافه کرد: به طور قطع ملت شریف ایران همانگونه که تاکنون با بهره گیری از تدابیر حکمیانه رهبر معظم انقلاب، در صحنه های مختلف اهداف شوم دشمنان را خنثی کرده اند، این اقدام تروریستی را محکوم می کنند و تا پای جان برای دفاع از ایران اسلامی در برابر چنین اقدام های خبیثانه ای می ایستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۰۰۲


ارسال