جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
اسحاق نارویی از رزمایش کمک مومنانه با عنوان جلوه ای از نوع دوستی مردم ایران اسلامی نام برد و گفت: مردم پایتخت وحدت در این عرصه با حضور چشمگیر خود اوج‌ همدلی را به رخ جهانیان کشیدند.
به گزارش عصرهامون، در پی سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌ مناسبت نیمه شعبان و با توجه به مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به علت تبعات ناشی از کرونا، رزمایش کمک مومنانه با لبیک به فرمایشات رهبری در راستای کمک به نیازمندان و فقرا با محوریت سپاه شکل گرفت.
 
رزمایشی که در پی راه اندازی اش، پیر و جوان، مرد و زن، ورزشکار و هنرمند و دیگر اقشار جامعه به آن پیوستند و طی ماه های اخیر صحنه های ارزشمندی از خود به جای گذاشتند، به گونه ای که همچنان شاهد تداوم این زیبایی ها هستیم.
 
این اقدام خیرخواهانه از عید قربان وارد مرحله دوم اجرایی شد و این بار مردم نوع دوست ایران اسلامی به عشق حضرت علی (ع) و همزمان با دهه امامت و ولایت در تکاپوی ایفای نقشی ماندگارتر هستند.
 
در همین راستا، اسحاق نارویی، قهرمان 11 دوره مسابقات وزنه برداری جهان با پیوستن به این کمپین خیرخواهانه، به خبرنگار ما گفت: هر جامعه علاوه بر دارایی ها و سرمایه های مالی، دارای سرمایه ای گرانبها به نام سرمایه انسانی است که رزمایش کمک مومنانه عرصه خوبی برای به نمایش گذاشتن همدلی و مشارکت این سرمایه گرانقدر توسط مردم بود.
 
وی ادامه داد: این روزها که به نام حضرت امیرالمومنین (ع) مزین است، همه ما باید به عشق امام علی(ع) بخش اندکی از اموال خود را در راه خدا هزینه کنیم که کمک مومنانه این امکان را برای مسلمانان ایران اسلامی فراهم کرده است.
 
این چهره برجسته ورزشی اضافه کرد: این رزمایش که مواسات و همدلی از اهداف آن است، تکرار دوباره کمک های مردمی برای پشتیبانی از جبهه های هشت سال دفاع مقدس است که در واقع مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، در این وادی نیز سنگ تمام گذاشتند.
 
وی تصریح کرد: با نوجه به اینکه ویروس کرونا معیشت مردم را دچار چالش کرد، ورزشکاران زیادی نیز به این رزمایش پیوستند که از هم استانی ها دعوت می کنم در ادامه مسیر با انرژی مضاعفی گام بردارند تا جلوه ای دیگر از همدلی مردم پایخت وحدت را به رخ جهانیان بکشانیم.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۶۷


ارسال