يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان:
مجوز برقراری 2 پرواز صادر شد/ مسیر هوایی گرگان چابهار، عامل توسعه قطب اقتصادی کشور
 
علی جزینی زاده گفت: پرواز چابهار-گرگان -چابهار از 15 شهریورماه برقرار می شود و مجوز برقراری دو پرواز دیگر نیز صادر شده است.
علی جزینی زاده مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: پرواز چابهار-گرگان -چابهار توسط شرکت هواپیمایی معراج از 15 شهریور برقرار می شود.

وی بیان کرد: این پرواز در روزهای شنبه هر هفته انجام می شود و ساعت خروج پرواز چابهار – گرگان 12:15 و ساعت ورود 14:30 است، همچنین پرواز ساعت خروج گرگان – چابهار 15:30 و ساعت ورود  17:45 خواهد بود و کریدور شمال به جنوب توسعه قطب اقتصادی کشور را در بر دارد.

به گفته این مقام مسئول، سازمان هواپیمایی کشوری مجوز برقراری پرواز مسیرهای تهران- زاهدان- اصفهان و بالعکس و گرگان- زابل -گرگان توسط شرکت هواپیمایی آسمان را در روزهای پنجشنبه صادر کرد و به دنبال برقراري ارتباط سیستان و بلوچستان با آذربايجان شرقي هستیم.

مديركل فرودگاه هاي سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با شیوع کرونا پروازهای فرودگاه های استان هم دچار محدودیت شد، در سال گذشته و پیش از انتشار این ویروس در هفته ۱۱۵ سورتی پرواز انجام می شد که با توجه به انتشار کووید 19 و اعمال محدودیت ها و دستور استاندار سیستان و بلوچستان تعداد پروازها به 25 سورتي کاهش پیدا کرد.

به گفته این مقام مسئول، بعد از مدتی با کاهش محدودیت های کرونایی، افزایش پرواز در دستور کار قرار گرفت و در این میان پروازها در مسیرهای زاهدان- کرمان، زاهدان‌- مشهد، زاهدان- تهران، زاهدان - چابهار و زاهدان - شیراز دوباره برقرار و افزايش یافت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۲۱۲


ارسال