دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
رئیس بسیج پیشکسوتان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
اجرای رزمایش کمک مومنانه لبیک به رهبر انقلاب است/ تداوم همدلی با محوریت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در 24 شهریور
 
خدا رحم شورودی گفت: 24شهریور ماه جاری مرحله دیگری از رزمایش کمک های مومنانه توسط این قشر از بسیج در سیستان وبلوچستان آغاز می شود.
خدا رحم شورودی، رئیس بسیج پیشکسوتان سپاه سلمان استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر تداوم کمک مومنانه در جهت جبران مشکلات و آسیب جدی مردم پس از شیوع ویروس کرونا افزود: با شیوع ویروس منحوس کرونا، هنگامی که دنیای غرب برای تأمین ما یحتاج خود به فروشگاه ها حمله می کردند در ایران  اسلامی پیشکسوتان و رزمندگان با تاسی از ائمه اطهار علیهم السلام و فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت و با تاکید بر شور و شعور حسینی اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی و تهیه سبد معیشتی جهت رفع مشکل نیازمند و اقشار محروم جامعه کردند.

وی بیان کرد: در مرحله اول از رزمایش کمک مومنانه تعداد ۴۵۰ سبد معیشتی در بین آسیب دیدگان و نیازمندان توزیع شد.

شورودی تصریح کرد: اقلام جمع آوری شده با حفظ شان و منزلت نیازمندان و آسیب دیدگان از این ویروس به هنگام دلجویی از خانواده ها توزیع شد.

وی ادامه داد: مرحله دوم رزمایش با همکاری بسیج پیشکسوتان، رزمندگان و خیرین در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح کانون های این قشر در شهرستان های زاهدان، زابل، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر و چابهار در حال اجرا است.

رئیس بسیج پیشکسوتان سپاه سلمان استان گفت: در این مرحله از رزمایش که در دهه اول محرم  انجام شد نیز سه هزار و 200 پرس غذای گرم بین نیازمندان و اقشار محروم تهیه و توزیع شد.

وی خاطر نشان کرد: در 24 شهریور ماه جاری نیز توزیع سبد های معیشتی نذری توسط پیشکسوتان در دستور کار قرار دارد که به صورت نمادین این برنامه در زاهدان اجرا خواهد شد.

شورودی افزود: سبدهای معیشتی شامل اقلامی همچون برنج، روغن، رب، ماکارانی و حبوبات بوده که ارزش ریالی هر بسته به میزان سه میلیون ریال است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: این رزمایش بر حسب ضرورت تا پایان هفته دفاع مقدس به فعالیت خود ادامه می دهد  که همکاری مردم نقش مهمی در تحقق اهداف مورد نظر دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۷۲۳


ارسال