جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۴
مسئول مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان:
حضور2تیم تخصصی سیستان وبلوچستان در دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج/ از ساخت بازی 41 تا انیمیشن راویان فتح
 
مهرداد پارسافر گفت: در دومین مرحله نهایی از رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج 2 تیم تولید بازی و پویانمایی از سیستان وبلوچستان شرکت کردند اگر چه رقابت تنگاتنگی در این رویداد بین استان های کشور شکل گرفته اما تلاش خواهیم کرد تا نام سیستان وبلوچستان در این رویداد ملی بر فراز برترین ها بدرخشد.
به گزارش عصرهامون، دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی در سه محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار کاربردی در حالی آغاز بکار کرده است که در این رویداد48 ساعته 354 بسیجی توانمند در قالب 118 تیم از سراسر کشور با یکدیگربه رقابت می پردازند و در بین آنها دو تیم تولید بازی و پویا نمایی از سیستان وبلوچستان نیز حضور دارند.

مهرداد پارسافر، مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان و سرپرست تیم اعزامی به تهران در گفت وگو با خبرنگار ما با توجه به عملیات های روانی دشمن در فضای مجازی و جریانات تحریفی که وجود دارد، افزود: چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب می گذرد در این مدت تمام صفحات تاریخ بیانگر این است که هر جا بسیج و تفکر بسیجی بوده مشکلات حل شده چرا که بسیج به پشتوانه مردم در هر عرصه ای برای صیانت از منافع ملی و امنیت کشور وارد شده  کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته اکنون در این برهه که جنگ نرم را در پیش داریم تولید محتوای دیجیتالی و نوشتاری راهکار مقابله با دشمنان است.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: در سه سال اخیر رویدادهای تولید محتوای دیجیتال توسط بسیج مستضعفین در دستور کار قرار گرفته که این مهم علاوه بر شناسایی نخبگان، به دشمن می فهماند جوانان بسیجی و انقلابی ایران زمین از شرق  وغرب تا شمال و جنوب همه با بصیرت و آگاهی در صحنه حضور دارند و در هر عرصه ای که دشمن عرض اندام کند لرزه بر تن استکبار جهانی می اندازند.

به گفته پارسافر، در دومین مرحله نهایی از این رویداد 2 تیم تولید بازی و پویانمایی از سیستان وبلوچستان شرکت کردند، رقابت تنگاتنگی در این رویداد بین استان های کشور شکل گرفته که هر یک از آنها تولیدات فاخری دارند اما آنچه مهم است اینکه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نام سیستان وبلوچستان بار دیگر در این رویداد ملی بر فراز برترین ها بدرخشد.
 

 
وی گفت: امیدواریم محصولات خروجی تیم های اعزامی از استان در این رویداد ضمن این که بتوانند در مرحله انتخاب داوران حائز رتبه شوند، مورد توجه مسئولان و شرکت های تولیدکننده آثار دیجیتالی قرار بگیرند و بتوانیم سیستان و بلوچستان را به عنوان قطبی قوی در زمینه تولید محصولات چندرسانه ای و مولتی مدیا در سطح ملی حتی منطقه ای معرفی کنیم.

مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی سازمان فضای مجازی بسیج استان، ویژگی یک بازی خوب را اثرگذاری و مخاطب پذیری، جذابیت و سرشار از غافلگیر بودن آن عنوان کرد و ادامه داد: یک انیمیشن نیز باید دارای حرکات فیزیکی خوب باشد تا علاوه بر جذابیت، اثر گذاری و نشاط و سرگرمی بتواند آداب و رسوم یک فرهنگ و قومیت را نشان دهد.
 

 
وی افزود: در انیمیشنی که در این رویداد ۴۸ ساعته به مرحله تولید رسیده قرار است روایتی از پیروزی انقلاب اسلامی تا فتح قدس به نمایش گذاشته شود که ۴ حلقه وصل، این وقایع را به هم مرتبط می کند.

پارسافر ادامه داد: انیمیشن "راویان فتح" حاصل تلاش دو روزه تیم جوان و مستعد پویانمایی استان بوده که امید است در زمره برترین تولیدات قرار گیرد.

وی اذعان کرد: همچنین بازی "چهل و یک" محصول دو روزه در این چالش ملی قرار است کاربران را در پلتفرم اندروید به دوران دفاع مقدس ببرد و حال و هوای نبرد حق علیه باطل را تداعی کند.
 
مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی سازمان فضای مجازی بسیج استان گفت: پیشنهاد سردار نقدی درباره ساخت بازی"جورج فلوید" به جوانان و نخبگان تولید محتوای دیجیتال بسیج که با محوریت استکبارستیزی و ظلم ستیزی همراه است خشم و عصبانیت دشمنان را برانگیخته زیرا دشمن می داند این جوانان که در مکتب سلیمانی رشد کرده ادامه دهنده رزمندگانی هستند که با دست خالی در میدان نبرد پیروز شده و پوزه استکبار را به خاک مالیدند.

گفتنی است در سال 97 نیز در تولید بازی تیم سیستان وبلوچستان موفق به کسب رتبه چهارم کشوری و در بخش انیمیشن نیز شایسته تقدیر از سوی داوران شد.


 

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۶۴


ارسال