سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خبر داد؛
توزیع 500 عددکلاه ایمنی بین موتورسواران سیستان و بلوچستان
 
تیمور باقری از توزیع 500 عددکلاه کاسکت بین موتورسواران شهرستان های مهرستان، سیب و سوران، سراوان و خاش در یک هفته اخیر خبر داد.
تیمور باقری،  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: یکی از طرح‌های مهم حوزه حمل و نقل استان، اجرای طرح ارتقای ایمنی راکبان موتورسیکلت سوار است که هر ساله در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی و توزیع اقلام ایمنی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه استفاده نكردن از كلاه ایمنی در بیشتر تصادفات منجر به فوت یا جراحات های جبران ناپذیر می شود، ابراز اميدواري كرد تا با ارتقاي فرهنگ ترافيكي در سطح استان و نهادينه شدن موضوع استفاده از كلاه ايمني از سوي راكبان و ترك نشينان موتور سيكلت شاهد كاهش مصدومان، متوفيان و همچنين پيامدهاي ناگوار ناشي از آن باشيم.

 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همچنین از توزیع 150 عدد کپسول آتش نشانی به رانندگان وانت بارها شهرستان مهرستان در این مدت خبر داد و افزود: تمام تلاش همکاران ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بر ارتقا فرهنگ و دانش ترافیک و افزایش ایمنی تردد در جاده‌های این استان معطوف است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۴۷


ارسال