پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
با محوریت بسیج مساجد انجام شد؛
فعالیت افزون بر هزار و700 پایگاه بسیج مساجد در "پویش سلیمانی ها"/ هر پایگاه یک خدمت برای مقابله با کرونا
 
علی اکبر ولی نژاد، معاون بسیج مساجد و محلات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از اجرای "پویش سلیمانی ها" در پایگاه های بسیج مساجد استان خبر داد.
علی اکبر ولی نژاد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: به منظور پیشگیری از ویروس منحوس کرونا و مقابله بیشتر با این بیماری در دومین روز از هفته بسیج پویش سلیمانی ها با عنوان "بسیج، فرزند مسجد و خادم مردم" در سراسر استان آغاز به کار کرد.

وی گفت: در این پویش 9 عرصه برای پایگاه های مقاومت مشخص شد تا در آن ارائه خدمت کنند، این خدمات دربرگیرنده فعالیت های امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی، محرومیت زدایی، فضای مجازی، بهداشت و درمان سیاسی و بصیرت افزایی و سبک زندگی اسلامی است.

معاون بسیج مساجد و محلات سپاه سلمان استان ادامه داد: هر پایگاه بسیج با توجه به وضعیت آسیب ها، تهدیدات و فرصت ها در حوزه استحفاظی خود برنامه ریزی و یک خدمت در این هفته انجام خواهد داد.

وی تصریح کرد: در اجرای این رزمایش دو هدف مدنظر است که اولین مورد آن، خدمت به مردم و امیدآفرینی و هدف دوم نیز مسئولیت پذیری پایگاه بسیج در محله است که با این اقدام بتوانیم و آمادگی کامل در گام ها بعدی اقدام به تشکیل قرارگاه محله ای اسلامی کنیم.

این مقام مسئول افزود: در این طرح بیش از هزار و 700 پایگاه مقاومت مشارکت دارند به گونه ای که مقابله با کرونا در طی این مدت رنگ و بویی بیشتر به خود خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۱۱


ارسال