سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
در دومین روز از هفته بسیج صورت گرفت؛
ویزیت رایگان افزون بر هزار نفر در سیستان وبلوچستان/ از توریع ماسک تا داروی رایگان به همت بسیج جامعه پزشکی
 
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان از ویزیت افزون بر هزار نفر در اقصی نقاط مختلف استان به مناسبت دومین روز از هفته بسیج خبر داد.
فاطمه کمیلی در گفت وگو با عصرهامون در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی در شهرستان های استان در دومین روز هفته بسیج تیم های پزشکی در مناطق مختلف شهری و روستایی اقدام به ویزیت و ارائه داروی رایگان کردند.

وی گفت: در شهرستان سراوان هشت تیم پزشکی درمناطق شهرک سبحان، دزک، اسپیچ، پره کنت و پیرآباد اعزام و اقدام به ویزیت عمومی 508 بیمار کردند، همچنین 51 نفر از خذمات دندانپزشکی بهره مند و داروی رایگان دریافت کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: هزار و 255 عدد ماسک نیز به طور رایگان توزیع و علاوه بر تب سنجی رایگان اقدام به آموزش رعايت پروتكل های بهداشتی ومشاوره به مراجعين صورت گرفت.

وی ادامه داد: در شهرستان ایرانشهر نیز به همت کانون بسیج جامعه پزشکی یک تیم عمومی به روستای علی آباد اعزام و 160 بیمار ویزیت و 100 عدد ماسک رایگان توزیع شد.

کمیلی در ادامه به تجلیل از پنج خانواده شهید مدافع سلامت در زاهدان باهمکاری موسسه تامین درمان بسیجیان اشاره کرد و افزود: ویزیت ماردان باردار در روستای کرباسو، ویزیت و اهدای داروی رایگان به سالمندان و میانسالان در شهر علی اکبر، ویزیت 136 بیمار در شهرستان خاش، اعزام تیم درمانی به بخش مرکزی شهر محمدآباد وبهرام آباد در شهرستان هامون و وزیت و معاینه 40 بیمار را از دیگر اقدامات در دومین روز از هفته بسیج دانست.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان خاطر نشان کرد: یک تیم پزشکی به مسجد حضرت فاطمه (س)در شهرستان زابل اعزام و ٧٥بيمار ویزیت شدند، همچنین 250 عدد ماسک رایگان توزیع و اقدام به کنترل تب سنجی بيماران وآموزش رعايت پروتكل های بهداشتی به مراجعين کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۲۵


ارسال