دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹
مسئول بسیج مداحان سیستان و بلوچستان:
کارنامه بسیج در تمامی عرصه ها درخشان است/ آینده نگری برای نظام و انقلاب فلسفه تشکیل این نهاد مقدس
 
محمد جواد جامعی گفت: بسیج کارنامه درخشان و قابل قبولی درتمامی عرصه‌ها داشته که خدمات و دستاوردهای آن باید در جامعه تبیین شود.
محمد جواد جامعی،مسئول بسیج مداحان استان درگفت وگو با عصرهامون با بیان اینکه فلسفه تشکیل بسیج آینده‌نگری برای نظام و انقلاب است، بیان کرد: امروز شناسنامه بسیج پرافتخار، پر برکت و مملو از ایثار و رشادت بوده و خواست رهبر معظم انقلاب، پیشرو بودن بسیج در عرصه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه بسیج طی عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزشمندی داشته است، افزود: امروز نیز بسیج در عرصه‌های مختلف حضور دارد و توانسته است نقش مهم و تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

جامعی با تاکید بر اینکه درخواست رهبری انقلاب درصحنه بودن بسیج در عرصه‌های مختلف است، ادامه داد: خدمات و دستاوردهای بسیج در صحنه‌های مختلف باید در جامعه تبیین شود.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان دور اندیشی و آینده‌نگری امام خمینی (ره) را عامل تشکیل بسیج عنوان کرد و با بیان اینکه فرهنگ بسیج همواره باعث اقتدار و عزت کشور در صحنه‌های مختلف شده است، گفت: امروز فرهنگ بسیج در جامعه جا افتاده و روشن‌ترین و افتخارآمیزترین کارنامه را دارد.

وی با بیان اینکه بسیج باید نقش خود را در فضای مجازی تقویت کند، افزود: بسیج باید به شکل جامع و هدفمند در فضای مجازی ورود پیدا کند.

جامعی با تاکید بر امید آفرینی بسیج در جامعه، گفت: باید تلاش کنیم تا رفتار ما طبق خواسته رهبری باشد.

وی با بیان اینکه بسیج مداحان فعالیت‌های گسترده‌ای در مناطق مختلف استان به‌ویژه مناطق محروم انجام داده است، ادامه داد: در حوزه فعالیت‌های کمک های مومنانه اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که این روند باید تداوم داشته باشد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: نقش بی بدیل مداحان در جریان انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست چرا که این قشر در تهییج و بسیج افکار عمومی برضد دسیسه های دشمنان و طاغوتیان زمانه، به خوبی نقش آفرینی کردند.

مسئول بسیج مداحان استان تصریح کرد: نمونه نقش آفرینی ویژه مداحان و هیئات مذهبی در جریان انقلاب اسلامی را می توان در تاسوعا و عاشورای سال ۵۷ مشاهده کرد که در آن روز به تعبیر امام راحل(ره) طومار طاغوتیان پیچیده شد چرا که مراسم آن روز به رفراندومی عمومی برای مشروعیت حکومت شاه بدل گشت.

به گفته جامعی، در سه مرحله از رزمایش کمک مومنانه تعداد 9 هزار و 630 بسته بهداشتی شامل ماسک‌های تولید شده توسط خواهران، مواد ضدعفونی  تهیه و در سطح استان توزیع شد، همچنین 39 هزار و 800 پرس غذای گرم، چهار هزار و 100 بسته معیشتی نیز در این مدت توسط مداحان بسیجی خواهر و برادر و گروههای جهادی بسیج مداحان و خادمیاری رضوی و هیئات مذهبی به محرومان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا اهدا شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۶۵


ارسال