چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
عباس شیبک گفت: افتخار می كنم كه در مسابقات بین المللی ووشو ستارگان روسیه از رويارويي با حريف اسرائيلي خود صرف نظر كردم، با این اقدام کلکسیون افتخاراتم تکمیل شد.
عباس شیبک، قهرمان کیک بوکسینگ جهان که در مسابقات جام ستارگان روسیه از رقابت با حریف اسرائیلی اش انصراف داد، در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: اسرائیل همانند اختاپوت، به فلسطین اکتفا نمی کند و دنبال این است تا با جنگ افروزی  کشورهای زیادی را به عنوان برده در اختیار داشته باشد.
 
وی ادامه داد: برای قطع بازوهای این اختاپوت جهانی و از بین بردن رژیم جعلی صهیونست ها همت، یکپارچگی و همدلی نیاز است و اگر این نهضت جهانی و مهم تا به امروز آنگونه که شایسته است محقق نشده بخاطر این است که مسلمانان جزیره ای عمل کرده اند.
 
این قهرمان فراملی اضافه کرد: تازه ترين جنايات اين رژيم، متاسفانه ما يكي از دانشمندان برجسته  کشور خود را  از دست داديم و اين نشان از عجز و ناتواني دشمنان در مقابل ملت ايران است.
 
 به گفته وی، اسرائيل با اين اقدام بزدلانه نفرت ها را از خود بيشتر كرد و نه تنها ملت ايران بلكه تمام ملت هاي آزاده هم چنين اقداماتي را محكوم كرده اند.
 
شیبک اذعان کرد: افتخار می كنم كه در مسابقات بین المللی ووشو  ستارگان  روسیه در سال 2015  در شهر مسکو در مرحله یک چهارم‌ نهایی از رويارويي با حريف اسرائيلي خود صرف نظر كردم.

هدف؛ به رسمیت نشناختن رژیم کودک کش
 
وی افزود: شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد، اما اینکه من هم توانسته ام یک کار مثبت در راستای به رسمیت نشناختن این رژیم کودک کش انجام دهم خوشحالم می کرد.
 
مربی تیم ملی ووشو جوانان ادامه داد: مقام های زیادی در سطح آسیا و جهان به دست آورده ام، ولی می توانم بگویم کلکسیون افتخاراتم با این مسابقات تکمیل شد و همیشه خاطره خوب این رقابت ها که توانسته ام با کارم دل یک ملت مظللوم را شاد کنم هر چند که آن ها هم مطلع نشوند، به عنوان یک نقطعه مثبت در ذهنم برای همیشه باقیست.
 
وی گفت: همه باید بدانند پايه های اين رژيم غاصب هر روز سست تر و لرزان مي شود، براي همين عجولانه و شتاب زده تصميماتي مي گيرند كه نه تنها آنها را از اين شرايط نجات نمي دهد بلكه تبعات ناشي از آن برايشان سخت تر و سنگين تر خواهد شد.
 
شیبک تصریح کرد: درست است که عزیزانی همچون سردار شهید سليماني و فخري زاده را از دست داده ایم، اما هستند جواناني كه مسير و راه اين عزيزان را ادامه دهند، مصمم تر از گذشته می شوند تا ریشه این دولت غاصب و لگه ننگ بشیریت را از روی زمین بردارند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۶۴۳


ارسال