پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان:
راه "حاج قاسم" ازکوچه خدمت به محرومین می گذرد/ ولایت مداری رمز عظمت شهید سلیمانی
 
آذر کیخا با بیان اینکه رسیدگی به محرومان یکی از ویژگی های بارز شهید سلیمانی بود، گفت: الگوی رفتاری حاج قاسم امروز چراغ راه هدایت برای همگان است.
آذر کیخا، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: شهید سلیمانی با بصیرت کامل به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته بود و دریافت نشان ذوالفقار، بالاترین مدال افتخار جمهوری اسلامی ایران از دست هبری معظم به ایشان، سندی بر اثبات این سخن است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به محرومان یکی از ویژگی های شخصیتی حاج قاسم بود، افزود: شهید سلیمانی تمام عمر خویش را برای رضایت خدا و کاهش آلام مردم وقف کرده بود به گونه ای که شهادت وی، شوک بزرگی به ملت مسلمان وارد کرد، دلجویی از خانواده شهدا یکی از برنامه های این شهید والا مقام بود که در هر موقعیتی به دیدار مادران، پدران، همسر و فرزندان شهدا رفته و به مشکلاتشان رسیدگی می کرد.

وی با بیان اینکه ولایت مداری، ولایت پذیری، اخلاص، توسل به شهدا، استکبارستیزی، دفاع از مظلوم از ویژگی های سردار دلها بود، ادامه داد: حاج قاسم امروز الگویی برای تمامی نسل ها با هر سلیقه و یکی از اسطوره‌های بی‌نظیر مقاومت و شجاعت است.

این مقام مسئول با بیان اینکه الگوی رفتاری حاج قاسم امروز چراغ راه هدایت برای همگان است، گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف شناسایی و کنترل اپیدمی کرونا، توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی با هدف کمک به آسیب دیدگان از این ویروس از جمله اقداماتی است که در دستور کار سپاه و بسیج با همکاری سایر ارگان ها و با نام "حاج قاسم" انجام می شود که برکت نام این شهید خود عاملی برای اوج کمک های مومنانه شده است.

وی خاطر نشان کرد: مسئولین باید در اداره امور کشور به سیره شهدا به ویژه شهید سلیمانی عمل کنند و برای رضای خدا و کمک به محرومان و نیازمندان با تفکر جهادی و روحیه انقلابی پا در میدان بگذارند چرا که حل مشکلات کشور با تفکر جهادی امکان پذیر است.

کیخا اذعان کرد: ایثار، شجاعت، تفکر و اقدامات حاج قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمنان بود که با شهادت وی، این مسیر با صلابت بیشتری طی خواهد شد چرا که صدها هزار سیلمانی پرورش یافته مکتب ولایت در کشور وجود دارد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۶۴۹


ارسال