دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۹
بخشش بی منت ادامه دارد؛
زنان بسیجی سیستان وبلوچستان در میدان نبرد با کرونا/ افزون بر 2 هزار بسته غذایی توزیع شد
 
آذرکیخا، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از تداوم رزمایش کمک مومنانه توسط بانوان بسیجی در استان خبر داد و گفت: در یکماه اخیر 2 هزارو 361 بسته غذایی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شده است.
آذر کیخا در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون به تشریح اقدامات بسیج جامعه زنان سیستان و بلوچستان در راستای مقابله با کووید-19 پرداخت و بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا بانوان و دختران بسیجی این خطه از کشور وارد عمل شدند و با تولید ماسک هر خانه و پایگاه بسیج را به سنگری برای مبارزه با بیماری تبدیل کردند.

وی با بیان اینکه بانوان بسیجی همواره در کنار نظام سلامت مشارکت داشته و از هیچ تلاشی برای مقابله با کرونا فروگذاری نمی‌کنند، گفت: ارائه آموزش های لازم در راستای پیشگیری از بیماری، ضدعفونی، غربالگری از بیماران، دوخت و دوز ماسک و دستکش و گان برای بیمارستان ها، دقت در تقویت و ایمنی بدن اعضای خانواده از جمله اقداماتی است که توسط بانوان در این مدت صورت گرفته است.

این مقام مسئول ادامه داد: دوخت ماسک و لباس های بیمارستانی توسط بانوان بسیجی، تهیه و توزیع بسته های حمایتی و بهداشتی و معیشتی از دیگر اقدامات مهم بانوان در این خطه است که همچنان با قوت در دستور کار قرار دارد تا کاهشی بر آلام افراد آسیب دیده از ویروس کرونا باشند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان استان اذعان کرد: در تداوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه طی یکماه اخیر 560 بسته آجیل، میوه و شیرینی بین نیازمندان توزیع شده است.

کیخا خاطر نشان کرد: توزیع 2 هزار و 361 بسته های غذایی بین نیازمندان، تجلیل از پرستاران و کادر درمان در بازه های زمانی مختلف، توزیع 100 بسته داروی گیاهی، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده و همچنین عیادت از بیماران کرونایی از دیگر برنامه های انجام شده در یکماه گذشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۵۷


ارسال