جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
در تداوم رزمایش مواسات و همدلی انجام شد؛
پخت و توزیع10 هزار پرس غذا در زاهدان به نیت مادر سادات/ولایتمداری و رسیدگی به نیازمندان ویژگی بازر شهید سلیمانی بود
 
نادر میری، فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در تداوم رزمایش کمک های مومنانه به یاد شهید سلیمانی 10 هزار پرس غذای گرم در این شهرستان طبخ و توزیع شده است.
نادر میری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا و پس از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه خدمات شایانی در حوزه توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا و همچنین تهیه و توزیع بسته های بهداشتی توسط بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و واحد شاهد ایثارگران صورت گرفته است. 

وی افزود: در راستای پیروی از سیره و منش شهید حاج قاسم سلیمانی که همواره در تمامی صحنه ها یاریگر نیازمندان و تابع ولایت فقیه بود، و همچنین به مناسب ایام شهادت مادر سادات حضرت زهرا(س)، اقدام به طبخ غذای گرم در دستور کار قرار گرفت.

این جراح و داندانپزشک بسیجی تصریح کرد: در راستای طرح کمک های مومنانه تاکنون 10 هزار پرس غذای گرم طبخ شده که از این تعداد 2 هزار پرس در سالروز شهادت دختر نبی مکرم اسلام(ص) بین نیازمندان در مناطق حاشیه نشین و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شده است.

وی ادامه داد: در تداوم رزمایش مواسات و همدلی همچنین بیش از 240 عدد پیکسل مزین به عکس سردار دلها، تابلوی عکس حاج قاسم و رهبر انقلاب و همچنین تعدادی برچسب در بین اقشار مختلف جامعه توزیع شده است.

فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خاطر نشان کرد: اهم این اقدامات با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، بسیج ادارات کل، سپاه پاسداران، بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و واحد شاهد ایثارگران انجام شده است.

میر گفت: امروز کادر درمان برای مبارزه با ویروس ناشناخته کووید-19 همچون دوران دفاع مقدس در میدان بوده به گونه ای که در هشت سال جنگ تحمیلی که بیمارستان‌های صحرایی نزدیک خط مقدم بود، پزشکان و پرستاران در این بیمارستان‌ها قرار گرفته و همچون رزمندگان در خط مقدم بودند، امروز نیز این مسیر با الگوگیری از سیره شهدا تداوم داشته و با عزم جهادی برای مقابله با کرونا تا پای جان ایستاده ایم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۰۱


ارسال