يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ,28 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
یک شهروند با گلایه از ایران خودرو مطرح کرد؛
35 سال انتظار برای دریافت تاکسی از ایران خودرو/شاید مسئولان قصد دارند نامم را در گینس ثبت کنند+ مستندات
 
عبدالله جعفری گفت: 35 سال است که برای دریافت تاکسی از ایران خودرو ثبت نام و هزینه آن را پرداخت کرده ام اما هنوز به دستم نرسیده است، گویا مسئولان می خواهند نامم را در کتاب گینس ثبت کنند.
عبدالله جعفری، یکی از شهروندان سیستان و بلوچستانی در گفت و گویی تلفنی با عصرهامون بیان کرد: سال ۶۴ برنده تاکسی در شهرستان ایرانشهر و در فروردین ۶۵ هزینه خودرو را که نزدیک به ۶۰ هزار تومان بود پرداخت و 10 هزار تومان بابت حق آسفالت به حساب شهرداری واریز کردم.
 
وی ادامه داد: مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتم تا بتوانم این وام را بگیرم و با خرید تاکسی مشغول به کار شوم، این پول آن زمان ارزش زیادی داشت، به گونه ای که با آن می شد چند قواره زمین خرید، ولی متاسفانه تاکنون که ۳۵ سال از آن روز می‌گذرد، با وجود نامه نگاری ها و پیگیری‌های مکرر موفق به دریافت خودرو نشده ام.
 
جعفری افزود: انتظار می‌رود که مسئولان امر پیگیر حق بنده باشد، تا بتوانم حقم یا خودرویی را که در زمان جوانی به دستم نرسید تا بتوانم به وسیله آن امرار معاش کنم، از ایران‌خودرو بگیرم.
 
وی گفت: آن زمان که پیگیر بودم، مسئولان مربوطه موضوع جنگ را مطرح می کردند، در آخرین پیگیری هم مسئولان ایران خودرو 2 سال قبل با تمسخر و خنده گفتند که از حسابداری با من تماس می گیرند و حقم را می دهند اما هنوز خبری نیست، گویا قصد دارند اسمم را کتاب گینس ثبت کنند.
 
این شهروند اضافه کرد: نامه نگاری های زیادی به استانداری، مجلس، روسای جمهور، شهرداری و دیگر ارگان ها انجام داده ام، اما آن ها هم فقط به ایران خودرو نامه می زند، از طریق قوه قضائیه نیز موضوع را دنبال کرده ام که قول پیگیری مشکلم را داده اند.
 
وی افزود: با توجه به این که بعد از گذشت 35 سال هنوز موفق به دریافت حقم نشده ام، تصمیم گرفتم صدایم را از طریق رسانه ها به گوش مسئولان امر برسانم تا شاید گره گشای مشکلم باشند.
 

 

 

 

 

 

 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۳۴۴


ارسال