چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,21 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۰
سرطایفه شاهوزهی:
سودجویان؛ پشت صحنه اقدام های مسلحانه/حساب مردم از اشرار و تروریست ها جداست
 
محمدرضا شاهوزهی گفت: اقدام مسلحانه قطعا اقدام مردم نیست و حساب مردم از اشرار جداست، امنیت ما پایدار است و اجازه نمی دهیم استان ما را افرادی ناامن کنند.
محمدرضا شاهوزهی، سرطایفه شاهوزهی به خبرنگار عصرهامون گفت: با توجه به اتفاقاتی که رخ داده است شاهد آن هستیم که دشمنان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران عزیز هر روز برنامه هایی برای ناامن کردن کشورمان دارند.

وی ادامه داد: ما ببینیم امنیتی که داریم در هیچ جای دنیا وجود ندارد، حتی با وجود اینکه تحریم هستیم امنیت داریم و از همه می خواهیم احساساتی نشوند و بدانند که این امنیت با خون هزاران شهید به وجود آمده است.

سرطایفه شاهوزهی اظهار کرد: در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رسانه های دشمن هر روز برنامه های دارند، سال ها در این رسانه ها اعلام کردند که ایران را می گیرند، اما اعلام می کنیم که آن ها دروغ می گویند و باید مراقب ترفندهای رسانه های غربی باشیم.

وی گفت: وظیفه ما این است که به جوانان و عزیزانمان بگوییم مراقب ترفندهای دشمنان اسلام باشند چون در پشت صحنه این اتفاقات اسراییل حضور دارد.

شاهوزهی افزود: اقدام مسلحانه قطعا اقدام مردم نیست و حساب مردم از اشرار جداست، اگر اتفاقی افتاده بررسی می شود، به دلیل اینکه تعدادی سودجو در پشت صحنه حضور دارند، چون آن ها زندگی شأن خراب می شود و ناامن کردن مرز مدنظر آن هاست، زیرا چندین ماشین دارند و سود در جیب آن ها می‌رود.

سرطایفه شاهوزهی اظهار کرد: بارها گفتیم امنیتی که ما داریم پایدار است و هیچگاه اجازه نمی دهیم استان ما را افرادی با وارد کردن قاچاق و اجیر کردن جوانان ما از طریق قاچاق و بعضاً مواد مخدر ناامن کنند، زیرا سود در جیب آن ها می‌رود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۵۸


ارسال