سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۸
مدیر گروه زیست شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد؛
ارسال ۱۶۹مقاله به دبیرخانه دومین کنفرانس ملی "یافته های نوین زیست شناسی"
 
مهدی قنبری فردی گفت: بیش از ۲۰۰ شرکت کننده با ۱۶۹مقاله علمی در حوزه های مختلف زیست شناسی و همچنین کووید ۱۹ دومین کنفرانس ملی "یافته های نوین زیست شناسی" شرکت کرده اند.
مهدی قنبری فردی، مدیر گروه زیست شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: دومین کنفرانس ملی "یافته های نوین زیست شناسی" به همت گروه زیست شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان و با همکاری انجمن علمی این گروه (ژنوم) در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می شود.

وی ادامه داد: این کنفرانس تحت حمایت پایگاه ISC با کد اختصاصی ۵۸۰۱۳-۰۴۲۱۰، پایگاه سیویلیکا و کنفرانس یاب قرار دارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: استقبال از این کنفرانس بسیار چشمگیر بود، به طوری که در مدت کمتر از یک ماه اطلاع رسانی، بیش از ۲۰۰ شرکت کننده با ۱۶۹مقاله علمی در حوزه های مختلف زیست شناسی و همچنین کووید ۱۹ شرکت کرده اند.

مدیر گروه زیست شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: از مجموع مقالات دریافتی ۱۲۰ مقاله به صورت پوستر و ۳۳ مقاله برای سخنرانی پذیرش شده و ۱۶ مقاله نیز رد شده اند.

قنبری فردی عنوان کرد: همچنین از محققان برجسته در حوزه های مختلف برای ایراد سخنرانی های کلیدی در رابطه با جدیدترین دستاوردهای علمی در پانل های مختلف کنفرانس دعوت به عمل آمده است.

وی گفت: دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی مختلفی نظیر فردوسی مشهد، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، گیلان، ارومیه و همچنین دانشگاه های زابل، هرمزگان، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، علوم پزشکی بیرجند، مرکز تحقیقات شیلات آب های دور چابهار، پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان نیز حمایت علمی و معنوی خود از این کنفرانس را اعلام کرده اند.

شایان ذکر است؛ این کنفرانس مقالات ارسال شده در محورهای بیوشیمی و بیوفیزیک، بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی، سیستماتیک گیاهی، فیزیولوژی گیاهی، ژنتیک، سلولی و مولکولی، بیوانفورماتیک و بیو سیستماتیک جانوری است.

همچنین تکوین جانوری، فیزیولوژی جانوری، شیلات و آبزیان، میکروبیولوژی، ویروس شناسی، بوم شناسی و محیط زیست، مهندسی کشاورزی و کووید ۱۹ از دیگر محورهای دومین کنفرانس "یافته های نوین زیست شناسی" است.

انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۷۰


ارسال