سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
۱۲ فروردین؛ روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی/روزی که آرمان های ملت ایران محقق شد
 
مهرداد جهاندیده گفت: ۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان های والا و متعالی ملت بزرگ و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.
مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، با گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در این روز تاریخی مردم با حضور با بصیرت خود در پای صندوق های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند.

وی با اشاره به رأی بالای مردم در ۱۲ فروردین ماه، افزود: حضور حماسی مردم و رأی قاطع بیش از ۹۸ درصدی به نظام جمهوری اسلامی، گویای این واقعیت آشکار بوده که این نظام، مردمی است.

جهاندیده تاکید کرد: رای قاطع مردم در حمایت از انقلاب و جمهوری اسلامی همواره پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده تا جایی که با وجود تمام ناملایمات، اعم از توطئه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب بویژه استکبار جهانی و فتنه‌انگیزی عوامل داخلی آن‌ها، در طول بیش از چهل سال عمر مقتدرانه خود به طور مستمر در مسیر پیشرفت، توسعه و خودکفایی گام برداشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: امروز نیز کشور ما در موقعیت حساس دیگری قرار گرفته و با بیماری عالمگیر کرونا مبارزه می‌کند و در این راه نیز مردم بزرگترین نقش را ایفا می‌کنند و مسئولان را در راه مبارزه و پیشگیری این بیماری به شایستگی همراهی می‌کنند زیرا بدون حضور مردم طرح‌های اجرا شده به موفقیت نخواهند انجامید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۲۴۲


ارسال