چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛
مشارکت حداکثری، راهبرد مهم رهبری در میدان انتخابات/مدیریت جهادی و اعتقاد به جوانان؛ ویژگی رئیس جمهور تراز انقلاب
 
حسینعلی شهریاری با بیان این که مشارکت حداکثری، راهبرد مهم رهبر انقلاب در میدان انتخابات است، گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده اند مدیریت جهادی و اعتقاد به جوانان از مهم ترین ویژگی های رئیس جمهور اصلح و انقلابی است.
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در آستانه انتخابات 1400 در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: تاکید همیشگی رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات مشارکت حداکثری بوده که خوشبختانه مردم سیستان و بلوچستان همیشه و در همه دوره های انتخاباتی مشارکت گسترده ای داشته اند.
 
وی با اشاره به وحدت مثال زدنی جوانان و مرزداران غیور سیستان و بلوچستان در عرصه های مختلف و تاثیرگذاری همدلی و مشارکت گسترده مردم در توسعه و آبادانی کشور، ادامه داد: همیشه کاندیداتورهای ریاست جمهوری وقتی قبل از انتخابات به سیستان و بلوچستان می آمدند، قول و قرار می گذاشتند و وعده می دادند، ولی به آن عمل نمی کردند، این بار انتظار می رود که مردم هوشیار تر از گذشته رفتار کنند.
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار کرد: اگر قرار است که نامزدهای انتخاباتی قولی به مردم دهند باید عملی شود، چراکه ریاست جمهوری قول هایش حد مشخصی دارد و هر کاری در توانش نیست، آن ها باید طوری رفتار کنند و وعده هایی بدهند که قابل اجرا باشد و مانند گذشته نباشد که رای مردم را بگیرند و اقدام مهمی برای رفع مشکلات معیشتی و زیرساختی انجام ندهند.
 
وی اذعان کرد: دولت اکنون هم خط قبلی را دنبال می کند، اما مردم ما هوشیار شده اند، این بار فریب حرف های غیرواقعی و غیر کارشناسی آن ها را نخواهند خورد و در انتخابات طوری رفتار خواهند کرد که به اهدافی که نظام دارد، دست یابیم.
 
 
شهریاری با اشاره به دولت جوان انقلابی به عنوان یک شاخصه مهم در توسعه کشور، افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری بسیاری از کارهای اجرایی باید به جوانان واگذار شود، طی سال هایی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است نیروهای توانمندی تربیت شده اند که سوابق خوبی دارند و باید از ظرفیت آن ها نهایت استفاده شود.

انتهای پیام/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۹۹۵


ارسال