پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ,27 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
مشارکت پرشور مردم پایتخت وحدت در انتخابات/ دولت جوان انقلابی؛ انتظار رهبری و علاج مشکلات کشور
 
ملک فاضلی مشارکت مردم سیستان و بلوچستان را در عرصه انتخابات پرشور دانست و گفت: دولت جوان انقلابی، انتظار رهبری و علاج مشکلات کشور است.
ملک فاضلی، رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در آستانه انتخابات 1400 در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در طول سال هایی که از نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد، مردم ایران به ویژه سیستان و بلوچستان مشارکت پر شوری در همه عرصه ها داشته اند.
 
وی ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان بر اساس آنچه که وظیفه شان بوده در قبال خدمت گذاری انجام داده اند و در اعلام هم بستگی به نظام جمهوری اسلامی در کل کشور پیشگام بوده اند، به گونه ای که گاهی اولین استان از نظر میزان مشارکت بوده است، مشارکتی که هیچ گاه از نظر رتبه بندی به عدد پنج نرسید.
 
نماینده مردم سراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشن اضافه کرد: با تمام محرومیت ها و کم مهری هایی که از سوی برخی دولت ها به سیستان و بلوچستان صورت گرفت، مردم آن به وظیفه خود پایبند بوده اند، اما متاسفانه به تناسب مشارکتی که مردمان آن داشته اند، وقتی به امکاناتی را که در سنوات گذشته به این استان آمده و بودجه های سال های قبل نگاه می کنیم، کمتر از درصد جمعیتی مان بوده است.
 
وی افزود: مردم بزرگوار سیستان و بلوچستان این مشکلات و کم مهری ها را در نظر نگرفته اند و مساعدت خود را که همان شرکت در انتخابات و اعلام هم بستگی است، به تمام و کمال و جانانه در تمام سطوح نشان داده اند، به خصوص در مناطق روستایی و محروم ترین نقاط افراد بیشتری در انتخابات شرکت کرده اند این خودش تعهدی را برای مسئولان نظام جمهوری اسلامی به وجود می آورد که برای این مردم مهربان که این اندازه از خودشان مایه گذاشته اند،  انجام وظیفه کنند و در خدمتشان باشند.
 
فاضلی با اشاره به مدیریت جهادی و اعتقاد به جوانان به عنوان یکی از رموز موفقیت، گفت: در همه جای دنیا جوانان باید همزمان با افراد با تجربه وارد میدان شوند تا هم از آن هایی که تجربه دارند، بیاموزند و هم انرژی شان به افراد با تجربه توان دو برابری دهد تا مشکلات را رفع کنند، این خواسته مقام معظم رهبری است و به طور قطع ترکیب این دو نیرو می تواند سازندگی مضاعفی را به وجود آورد.

انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۵۹


ارسال