شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲
دادستان زاهدان خبر داد؛
آخرین جزئیات از پرونده قتل ۸ عضو یک خانواده در زاهدان/ هنوز متهم یا متهمانی دستگیر نشده اند
 
مهدی شمس آبادی گفت: هنوز فرد یا افرادی در رابطه با پرونده قتل هشت عضو یک خانواده در زاهدان دستگیر نشده اند، به محض اینکه پرونده با دستگیری متهم یا متهمان به نتیجه برسد اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.
مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون در خصوص آخرین جزئیات از پرونده قتل هشت عضو یک خانواده در زاهدان بیان کرد: خوشبختانه در همان ساعات اولیه وقوع جنایت، پلیس آگاهی حضور داشت و تیم های مخصوص خود را به کار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین پلیس های تخصصی دیگر هم که می توانستند به پلیس آگاهی جهت کشف واقعیت و دستگیری متهمان کمک کنند وارد کار شدند.  

این مقام قضایی اظهار کرد: اقداماتی در حال انجام است که فعلا امکان اطلاع رسانی آن ها نیست، اما اقدامات هر روز از سوی بنده رصد و گزارش کار ارائه می شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان عنوان کرد: هنوز فرد یا افرادی در این رابطه دستگیر نشده اند، به محض اینکه پرونده با دستگیری متهم یا متهمان به نتیجه برسد اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

شمس آبادی گفت: پدر خانواده زندانی بود و دو روز قبل از این حادثه به زندان رفته بود، زمان بروز این جنایت وی در زندان بود که روز بعد از واقعه به او اطلاع داده شد.

این مقام قضایی اظهار کرد: پدر خانواده هم اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار داده است، امیدواریم با کمک اطلاعات افراد مصیبت زده و مردمی که از علل وقوع این حادثه یا تهدیدات و اختلافات احتمالی آگاهی دارند و آن ها را در اختیار پلیس قرار می دهند روند رسیدگی سریعتر شود و با تلاش های پلیس پرونده زودتر به نتیجه برسد.

شایان ذکر است؛ سه شنبه ۱۱ خردادماه جاری خبری در فضای مجازی منتشر شد که از جنایتی هولناک پرده برداشت، حادثه ای که نشان دهنده عمق قساوت و سنگدلی فرد یا افراد مسبب آن بود.

در این جنایت که در یکی از محلات زاهدان به وقوع پیوست فرد یا افرادی ۲ زن، سه پسر و سه دختر یک خانواده را با شلیک سلاح به قتل رساندند و از محل متواری شدند.

به گفته محمود سعادتی، فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در ساعت ۱۲:۳۰ ظهر سه شنبه ۱۱ خرداد خبر وقوع قتل در یکی از محلات زاهدان از سوی یکی از شهروندان به پلیس اعلام که با حضور ماموران در صحنه جنایت مشخص شد، احتمالا در شب پیش از آن تعداد هشت نفر از اعضای یک خانواده شامل ۲ زن، سه پسر و سه دختر با شلیک سلاح به قتل رسیده و عامل یا عاملان این جنایت از محل متواری شده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۹۷


ارسال